Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elintézhető 2 hét alatt?

Elintézhető 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem igen csak zavaros lenne. Mégpedig pár hónap múlva látogatok haza úgy 2 hétre. Nos ez a 2 hetem van arra ,hogy tegyek az egészségemért és különböző vizsgálatokra elmenjek. Szeretnék tüdőszűrésre, röntgenre (legfőképp here tájékon de ha van rá lehetőség az egész testemet átnézetném) illetve AIDS vizsgálatra elmenni. Kérdésem az lenne ezek 2 hét alatt ha magán orvossal is de megoldhatóak? Mennyibe kerülnének ezek a vizsgálatok illetve mi a menete (háziorvoshoz kell először fordulnom vagy csak bemegyek egy orvoshoz? ) előre is köszi annak aki válaszol nagyon fontos lenne.


2018. máj. 12. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom az aids soron kívül is elvégezhető, és hamar lesz eredmény is, pár ezer forint csak. A tüdődologban hívd fel a tüdőszűrőt.

De bszki, hereröntgen? Nem tudom, nő vagyok, de jó nagy bajban lehetsz.

2018. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hétbe még privi alapon is kevés vizsgálat ér bele .
2018. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi hogy én találtam magamon egy két tűhegynyi dudort és ezért akarom elvégeztetni. Saját magam megnyugtatása a cél
2018. máj. 12. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Urológiára menj -
2018. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] aids teszt 20 peec alatt.
2018. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg hol vannak ezek a dudorok. Ha az intim regioban akkor irany a bor es nemibeteg gondozo, ahova nem kell beutalo, de en ezt inkabb magamrendelesen inteznem el, valszeg egy teljes std nem artana.
2018. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El
2018. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!