Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a teljes körülmetélés után bent tartják a beteget a kórházban 1éjszakára?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Lehet van valami más, ami miatt tanácsos, de amúgy kifejezetten kis, rutinműtétnek számít.
2018. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az orvos előre kikötötte a 17éves srácnak, hogy éjszakára bent kell maradnia,mert hajnali merevedéskor erős vérzés léphet fel.

Szerintem az orvos a kijelentésével a saját munkáját minősítette...

2018. máj. 19. 11:35
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Amennyiben ez altatással van,minden esetben benn tartják megfigyelésre .A doki munkáját nem ez fogja minősiteni,hanem a gyógyulás utáni látvány .Kár leminősiteni az ilyen műtéteket.
2018. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Helyi érzéstelenítés!!! Na meg nagyon tkm párti orvos.
2018. máj. 19. 19:57
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem keress akkor fel egy másik orvost,csak súlyos fitymaszűkület estében kell metélni,tehát ha nem olyan súlyos a fitymaszűkület,akkor kerüljétek el a metélést.És helyi érzéstelenítéssel is el lehet végezni a műtétet.
2018. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ennyit tehettem érte, tovább már az ő döntése. Sztem utólag késő lesz megbánni.
2018. máj. 20. 23:10
 7/18 zoltan01balogh ***** válasza:
78%
Nekem altatásban csinálták plusz 2 napot kellett bent maradnom 13 éves voltam ennek 24 éve.
2018. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Engem a műtét után egy órával megnéztek, aztán mehettem a dolgomra. Amúgy a körülmetélés nagyon hasznos és jó dolog, nem fogja megbánni. Én is örülök, hogy mellette döntöttem.
2018. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%

Off:Nagyon nem hasznos vagy egészséges,ez tévedés,ezzel csak a metéltek akarnak másokat győzködni.Akinek egészséges a fitymàja annak nincs szüksége csonkításra!Egészséges testnek nincs szüksége mütétre.


A metélést nem véd a nemi betegségek vagy rák ellen,nagyon pici százalékban kisebb csak több vizsgált betegség esetében a betegség kialakulásának aránya a metéltek és a természtes,ember által be nem avatkozott pénisz között.Ez a kis arány pedig nem indokolja,hogy egészséges testtel bíró embereket,akaratuk ellenére(gondolj a gyerekek megcsonkítására,van ahol érzéstelenítő nélkül akár;de sokaknak az érzéstelenítő beadása fájdalmas és a gyógyulási idő is hosszabb,fájdalommal,dagadással,gyulladással jár.Van akinek érzékezlen vagy éppen túl érzékeny,foltos,száraz lesz a makkja és a sexszuális élethez,maszturbáláshoz is sikosító kell.


A metélés csak akkor mondható jó dolognak ha valakinek komoly fitymaszűkülete van és a műtét által végre megoldódik a helyzete,rendbe jön.

2018. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Engem 15,5 évesen metéltek, kb 3 órát voltam bent. Altatva metéltek. Ritka az olyan pillanat.

Nővérem azt mondta addig hagyják bent a betegeket, amíg nem pisil. Ha nem pisil akkor katéterezik és úgy marad bent.

2018. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!