Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mostanában nagyon érzékenyek...

Mostanában nagyon érzékenyek a heregolyóim, de van hogy minden külső behatás nélkül elkezdenek fájni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Hali!


Hát nemtom de nekem is hasonlóak a próblémáim egyszer csak elkezd fájni a jobb herém aztán abbahagyja. Már vagy 3 éve...

2008. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Valószínű ezek közül lesz. Olvass át, hogy mi jellemző még rá, s akkor könnyen ráismersz.

[link]

2008. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy elülitek a heréiteket. Én naponta többszáz kilométert vezetek, és nálam is előfordul a tünet. Amióta többször állok meg mozogni, és lazább gatyákat hordok csökkenttek a tünetek.

Vigyázni kell a felfázással is.

2008. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha, köszi.. Valószínűleg az utolsó válaszolónak lesz igaza.. Sokat ülök, és a gatyám sem valami bő szabású. A nemi betegség kizárva, 5,5 éve csak a feleségemmel vagyok együtt :-D
2008. okt. 31. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez így van! Amióta lecseréltem a "feszes" alsónadrágaimat és este totál meztelenül alszom,arra lettem figyelmes,hogy enyhültek, sőt eltüntek a fájások. Sokkal egészségesebb ha lógnak a herék,minthogy teljesen levannak szorítva.
2008. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

KEdves Kérdező!


Lehetséges a szorító alsónadrág, sok ülés miatt is, de a herevízsérvet (hidrokele) és a herevisszér-tágulatot (varicokele) is ki kell zárni. Keress fel egy orvost!


Ezek komoly betegségek, akár meddőséget is okozhat, ha nem kezelik.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen vőlegénybetegség is lehet. Azt hiszem népiesen így hívják, és a fiúk erről szerintem nem szívesen beszélnek. Ha felizgulsz egy lányra, és nem teljesül be a dolog , és nem is maszturbálsz akkor fájhat a here. Lányok el sem tudják képzelni, hogy milyen nehéz és komoly egy pénisszel együtt élni. Csak mosolyognak rajta, és csapnak egyet.
2013. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!