Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek szükséges e...

Szerintetek szükséges e körülmetélés ilyen esetben? Vagy elég mondjuk a féket átmetszeni?

Figyelt kérdés
Igyekszem részletesen leírni, olyan problémám van hogy szerintem valamilyen szintű fitymaszűkületem van(bár ebben nem vagyok biztos) viszont a fékem biztos hogy rövid. Alap állapotban hátra tudom húzni a fitymám, mereven is, bár a makkom pereme előtti utolsó harmadától pici erőt igényel, de a makk mögé tudom húzni. Amit észrevettem, hogy a fékem az viszont eléggé feszül( a húgycsőnyílás alatt ahonnan indul főleg)ha mereven tovább akarom húzni a fitymát akkor elkezdi a makkom lefelé húzni, illetve én az egész fékem elég vastagnak találom. Ugyan nem vagyok orvos de szerintem ha a fékem normál hosszúságú lenne véleményem szerint majdnem hogy gond nélkül hátra tudnám húzni a fitymám. Akinek volt hasonló esete szívesen venném ha leírnátok mit gondoltok. Orvoshoz szándékozok menni, de előtte titeket kérdeznélek. Köszönöm előre is a segítséget
2018. máj. 23. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Nemigazán értem mit akarsz megtudni, mikor szépen és világosan leírtad, amit gondolsz erről. Eleve azt se értem, miért a körülmetélést hozod fel kapásból, ha vannak erre egyszerűbb megoldási módok is. Az egész kérdésed lötyög.
2018. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%

Az a jó ha a péniszed akàr petyhüdt,akár merev a fitymád a makk mögé tudod húzni,mivel neked ez megy nem kell semmiféle körülmetélés.(arra csak súlyos fitymaszükület esetében van szükség)


Lehet hogy kicsit a fitymaféked rövid,urológus a megmondhatója

2018. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!