Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan véknyíthatnám a szőrzetem?

Hogyan véknyíthatnám a szőrzetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már majdnem egy éve, hogy a fanszőröm hirtelen elkezdett szúrni. Körülbelül 2 éve előtte borotválltam először, és azóta sohasem. Szóval a borotválás után nagyon szúrt, azt mondták, hogy 2 hét max és nem fog. Így volt, 2 évig nem is csináltam a fanszőrrel semmit. Aztán elkezdett szúrni, akkor legyantáztam, volt, hogy szemöldök csipesszel próbáltam kiszedni, de nagyon fájdalmas volt... A gyanta tűnt a legjobb megoldásnak, mert tartós ideig szőrtelenített, így nem szúrt és állítólag véknyította a szőrt. De sajnos nem tudok hideggyantához jutni, kozmetikushoz pedig szégyenlek elmenni... Hogyan véknyíthatnám/ gyengíthetném le a szőrt? Kérem szépen, aki tud segítsen!

16/F



2018. máj. 23. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, a gyanta sem vékonyítja, csak a borotválás után borostás lesz, gyanta után meg nem.
2018. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kozmetikusnak tanultam és a gyanta vékonyítja, de nagyon fáj. Vannak ilyen tartós szőrtelenítő készülékek olyan ami fénnyel kiiktatja a szőr tövét esetleg még az jó lehet.
2018. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb hányszor kell gyantáznom, hogy egy gyengébb szőrt kapjak? Nagyon erős ott a szőrzetem :/
2018. máj. 23. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha fogyó holdkor csinálod a gyantázást, bármily hihetetlen, de ritkábban kell majd.


A gyantázástól valóban kikopik a szőrzet, de hogy mikor, az nehéz megjósolni, egyénenként változó.


Cukorgyanta házilag, recepttel, készítési móddal:

[link]


[link]


Mindenesetre óvatosan kel vele bánni, amíg forró, de ezt elmondják a receptekben is...

2018. máj. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!