Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SÜRGŐS! Valaki tud segíteni?...

SÜRGŐS! Valaki tud segíteni? A golyómrol lenne szó! Kérem aki tud az mondjon tanácsot, mert nagyon bevagyok pánikolva!

Figyelt kérdés
2 napja fájt a jobb golyóm és tegnap csak kiváncsiságból megfogtam mindkét golyóimat. Majd észrevettem, hogy a jobb golyóm, eltérő a bal golyómnál.. míg a Bal golyómon nincs semmi elváltozás, addig a jobb a golyómon észrevettem valamit.. amikor hozzáértem, elkezdtem kicsit tapogatni és rájöttem, hogy mi fáj. A jobb golyómon szószerint vannak rajta ilyen pattanás szerű kiálló cuccok. Mármint nem kívül, hanem pontosan rajta a here golyón. Valaki tudja hogy mi ez?

2018. máj. 23. 22:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 15 éves fiú vagyok.
2018. máj. 23. 22:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg rákra gondolnál,akkor megnyugtatlak,az kettő nap alatt nem lesz tapintható

De nem ártana megnézetni valakivel

2018. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez 2 napja volt, és azóta ráért ma éjjelig, akkor már holnap reggelig is ráér. Holnap felhívod a gyerekorvosodat és megkérdezed. Ma meg a szüleidet kérdezd meg!
2018. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival. Ha a mellékhere fele, a herevezetéknél vannak azok a valamik és fáj az lehet herevisszérsérv.
2018. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az hereviszér, elég gyakori jelenség. Viszont ilyeneket vizsgáltas ki addig amíg gyerek vagy. Mert ha felnősz akkor lesem fognak szarni az orvosok.
2018. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A JOBB heréről van szó, nem a balról! Herevisszér a balon van a jobbon nem lehet!
2018. máj. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De lehet csak ritka
2018. máj. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha már orvos,akkor urológia egyből.

Here viszér mindkettőn kialakulhat,de az fájdalommal is jár .A lényeg,a herék külsejének sima tapintásunak kell lenni.

2018. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
Igen, jó lenne egy orvosi vizsgálat.
2018. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen a jobb heregolyómnál éreztem ezt az érzést csak. 2 napja akárhová mentem, szinte nyílaló fájdalom ért a lágyékomnál. Csak bevagyok még mindig pánikolva mert nem szeretnék 1 herével élni, főleg nem 15-16 évesen.
2018. máj. 24. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!