Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szarazan nem tudom hatrahuzni...

Szarazan nem tudom hatrahuzni a fitymat?

Figyelt kérdés
Elvagtak a fekemet, mert nem tudtam mereven a fitymat hatrahuzni csak a makk feleig, lankadtan ment, most mutet utan lankadtan ugyanugy jo, viszont mereven nem annyira, szaraz a makk az lehet a baj, ha be testapolozom akkor jo lehet? Csak felek hogy nehogy ott ragadjon aztan mehetek vissza meg ma,?

2018. máj. 29. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a testápoló is jó lenne, DE mivel a nevében is benne van, hogy test, és nem intim tájékra való, elképzelhető, hogy csípne (főleg, ha van sebed, amit irritálhatna). Nincs véletlen síkosítód? Mert azt eleve ide találták ki. Esetleg fehér vazelin?

2018. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vágasd le vagy kend be egy krémmel amit a kórházba adnak ilyen esetekre!
2018. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Saját magam nem próbáltam, de több helyen azt olvastam a babáknak való testápoló kenőcsök annyira bőrkímélőek, hogy azokat szokták javasolni intim tájékra, dehát abból is több fajta van, nem tudom melyiket próbálhatnád
2018. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!