Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? [LENT]

Fitymaszűkületem van? [LENT]

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban feljön simán teljesen a bőr, Merev állapotban csak félig jön fel a bőr (valamikor teljesen) mivel van valami gyűrű szerű szűk valami a fitymám legvégén, ami kb. 1 mm vastag, Már voltam urológusnál és csak hozzáért (rá se nézett) és azt mondta körülmetélés, egyáltalán nem akarom elveszteni a fitymám, szóval valami ötlet hogyan tágíthatnám? vagy van valami kenőcs rá? esetleg nem lehet olyan műtét hogy csak azt a gyűrű szerű valamit távolítják el?
2018. jún. 8. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondta, hogy körülmetélés segíthet, de biztos h kaptál leletet, amire rá kellett hogy írja afitymaszűkületet ha talált.
2018. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj rá szteroidos kenőcsöt, a metélésbe semmiképp ne menj bele.
2018. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha szteroidos kenőcs nem segít akkor fitymaplasztika
2018. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az a fitymaplasztika mit takar?😶
2018. jún. 9. 01:26
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Mindenképpen keress fel egy másik urológust,akár menj el privát rendelésre.Csak súlyos fitymaszűkület esetében kell metélni és ha néha neked mereven is sikerült teljesen hátrahúzni akkor lehet hogy szteroidos krémmel vagy fityma plasztikával,bemetszéssel is lehetne kezelni a fitymaszűkületed(ezekben az esetekben a fityma megmarad).Az urológusnak is mond el hogy te semmiképpen sem szeretnél metélést ha ezt hozná fel.
2018. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!