Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mellék heregyulladás állandó...

A mellék heregyulladás állandó fájdalommal jár?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a jobb oldali mellékherém fáj. Utánaolvastam, mindenféle súlyos betegségeket írtak amiknek ez a tünete de aztán elmúlt. De van amikor visszajön és napokig érzem, hogy fáj de nem olyan erősen, aztán megint napokig vagy hetekig semmi. Ezért gondoltam, hogy talán nem gyulladásról van szó mert nem állandó. Viszont pár napja a szokottnál többször végeztem önkielégítést és akkor megint elkezdett fájni, valamint a minap voltam egy buliban ahol igazán megerőltettem magam, alig bírtam járni úgy elfáradtam és mire reggel hazaértem azt tapasztaltam, hogy irgalmatlanul fáj. Alig tudtam lefeküdni és csaj a jobb oldalon mindig ott. Lehet, hogy ez nem gyulladás, hanem csak a megerőltetéstől van?

18/F



2018. jún. 9. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármi lehetséges, de jobb lenne kivizsgáltatni, lévén szó egy olyan helyről, amit remélhetőleg sokáig szeretnél használni. Keress fel egy Urológust, vagy egy Andrológust.

2018. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!