Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fogok hirtelen nőni?

Fogok hirtelen nőni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves fiú vagyok, nagyjából 165-169 cm közötti magassággal. Nem tudom, mindenhol mást mérnek.

Jelenleg a magasságommal nem vagyok egyántalán megelégedve, suliban a tornasorban utolsó előtti vagyok.

Anya nagyjából akkora mint én, apa kb 178 cm magas. Vannak 2 méteres rokonaink is.

Nagyon nem szeretném azt, hogy már csak ilyen centiket nőjek, van esély arra, hogy még nőhetek egy nagyot/nagyobbat?


Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 13. 01:52
 1/7 anonim válasza:
100%

Simán van esélye, ha jól tudom mi fiúk akár 20-21 éves korunkig növünk. Én 18 vagyok, 165 centi. Én már csak a reményben bízok, főleg azért, mert anyukámnál egy fejjel már magasabb vagyok, és fater is kb 167-168 centi. De a remény hal meg utoljára :D

Neked jó esélyeid vannak.

2018. jún. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Én is sokat nőttem 16 éves korom után. (Persze ezt senki nem ígérheti meg neked, hogy így lesz.)
2018. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a VIII. osztály és a gimi között annyit nőttem, hogy nem ismertek meg a volt osztálytársaim. Milyen magasak a szüleid?
2018. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a magasságmánia. 19 vagyok 170cm magas és ennél max pár centivel ha lennék nagyobb jó lenne. Nagyjából az átlag az ez. Van egy pár ismerősöm, idősebb mint én és alacsonyabb 5-7cm-el. És semmi bajuk nincs.
2018. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Hàt tényleg alacsony vagy.7-8. osztàlyosok ekkoràk,15-16 évesek ha viszonylag magas az apjuk akkor 176-186 cm magasak.


Mivel apukàd magasabb van esélyed nőni,akàr olyan magasra,mint apukàd vagy magasabbra is.DE sajnos előfordul,hogy nem apuád génjei a dominánsak,hanem anyukádé és olyan magas leszel,mint anyud.Apudtól nyomozd ki hogy ő mikor nyúlt meg

2018. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ez nálam egyántalán nem magasság-mánia, csupán a férfiak többsége magasabb mint én, ezért is lenne jó, ha még bőven nőnék.

+Atletizálok, ahol gyorsnak számítok, viszont a magasság nem hátrány.. :D

2018. jún. 16. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, én 18 éves voltam amikor nagyon megnyúltam :D

Én is utolsó előtti voltam a tornasorban, kb 170 cm lehettem. Azóta folyamatosan növök, 21 leszek, de idén fél év alatt nőttem fél centit. Most 185.5 cm vagyok, lehagytam apámat, és nagypapámat is. Kiskoromban mindig kisebb voltam mint az átlag, szóval van esély neked is

2018. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!