Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami hormonális bajom? 21/F

Figyelt kérdés

Már rég óta zavar néhány dolog amire nem tudok rájönni hogy normális e a nemi fejlődésem.

Már nagyon fiatalon kezdtem el magasodni, és magas is vagyok 188 centi vagyok. Viszont vékony testalkatom van 70 kiló vagyok. Hiába próbálok odafigyelni az evésre, sportolok, de nem akarok hízni.

A lábam, nemi szervem, hónaljam, és a kezem szőrös normálisan, már kamasz korom óta, viszont a hasamon alig van szőr, mellkasom egyáltalán nem szőrös, az arcomon meg nagyon ritka a szőr, és lassan nő.

Volt herevisszerem kb 15 éves koromtól 20 éves koromig, mostmár szerencsére meggyógyult. A péniszem mereven 14 centi hosszú, és 4.2 centi vastag.


Szerintetek normális a nemi érésem?

Lehet köze a herevisszérnek a szőrösödéshez, és a péniszem méretéhez?


Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv

21/F


2018. jún. 13. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok nálad, és se a hasamon, se a mellkasomon nem nőtt szőr soha. (Nem is hiányzik, megvagyok nélküle.) Szerintem mindened normális, teljesen rendben van a "nemi érésed", minden bizonnyal be is fejeződött.

A herevisszérnek pedig semmi köze a szőrösödéshez vagy a péniszed (átlagos) méretéhez.

2018. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak a here viszeredre szeretnék reagálni.

Azt csak csecsemő korban lehet gyógyítani,más esetekben csak műtéttel.Gyanítom neked ilyen nem is volt .

2018. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkati dolog. A bőröd hormonátalakító képességét( aromatáz aktivitás) és a bőrben lévőhormonérzékeny receptorok számát olyannak örökölted, hogy sose leszel szőrmók. Gond egy szál se.
2018. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es!

Megműtötték nekem, magától nem gyógyult volna meg.

Csak azért írtam azt hogy 15-20 éves koromig mert ugye aközött fejlődik a legjobban a szervezet, és lehet hogy hatással volt rá ez a betegség. Azért vártam vele 5 évet mert féltem orvoshoz menni ilyen betegséggel.

2018. jún. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!