Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok a körülmetélésrő...

Mit gondoltok a körülmetélésről? Jó ötlet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elég sok negatív tapasztalatot olvastam a dologgal kapcsolatban. Mondhatni pozitívat nem is nagyon. Senkinek sincs semmilyen pozitív tapasztalata ezzel kapcsolatban?

A korai magömlés mérséklésére lehetne ez egy megoldás? Én úgy gondolom, hogy segítene rajta.



2018. jún. 14. 13:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Egyik kollégámat bőrbetegség miatt metélték teljesen körül, most valaki hozzáér a csupasz makkjához, máris tüzeli a muníciót. 5 éve volt a műtétje, azóta sem szokta meg a makkja az ingereket, a fékje helyén egy csúnya dudor van, ahol a féket és a fitymát összevarrták, az a rész nála különösen érzékeny. Szóval, ami az egyik emberre igaz, az közel sem biztos, hogy a másik emberre is. A korai magömlés meg főleg agyban dől el.
2018. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

Én nő vagyok de a volt párom körül volt metélve és szegénynek fájt a szex. Meg mindig kidörzsölte az alsója a makkját, gondolom az se kellemes érzés.

Szóval inkább ne csináltasd meg.

2018. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Engem a 20-as éveimben metéltek, sokkal jobb, intenzívebb érzés így a szex, örülök, hogy nincs meg már az a bőrdarab. A műtét utáni első hét mondjuk tényleg kellemetlen, ez tény.
2018. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

3 neked szerencsés volt.

A volt páromat 10 éve metélték körül és azóta mindig fájt neki.

2 voltam.

2018. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%

3 as,te műtét előtt miután gondod volt,soha sem tudtad azt a kellemes jó érzést elérni,mint akik bőrrel rendelkeztek,és probléma mentesek voltak .

Értem hogy utána jobb lett ,de ez így nem összehasonlítási alap .

Nekem senki se mondja,akinél több millió érző idegvégződést távolítanak el,és még a makkból is kidörgölődik a gatya által az ott lévők,orvosi szó használattal a makk felülete elkérgesedik,akkor jobb lenne .

2018. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

3. vagyok ismét. Az imént nem írtam bele, de nem volt előtte szűkületem, vagy más orvosi problémám. Egyszerűen jobban tetszett így, ezért azt gondolom, reális összehasonlítási alapom van.


Ennek ellenére persze ez egy nagyon komoly, visszafordíthatatlan döntés, amit alaposan meg kell fontolni. Én is ezt tettem a döntés előtt.

2018. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%

20 as éveiben azt hiszi az ember,megváltja a világot.

Többen írták már ide,sajnos ez volt életem legnagyobb baromsága .Kivételek itt is akadhatnak .

2018. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Engem harom eve meteltek. Nekem a szexben nem volt semmi gondom. Nem erzekeny semennyire.
2018. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%
Hát itt a probléma ,hogy semmire sem érzékeny .
2018. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Gatyára, ruhára nem érzékeny. A szexre tökéletesen, mindent érezni, még jobban is, mint előtte.
2018. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!