Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Napi fél xanax mennyire káros?

Napi fél xanax mennyire káros?

Figyelt kérdés
Orvosom írta fel mert mostanába nagyon ingerl3keny vagyok de egészeket nem akarok szedni napi fél az mennyire károsít illetve mire káros? Vagy azis lehet hogy nem az? Mert az sem jobb hogy alig bírom ki sokszor a napokat és ez segít
2018. jún. 17. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Rövid távon (3-4 hét)nem káros. Akkor válik azzá, ha hozzászoksz, és egyre többet, illetve sokáig szeded. A központi idegrendszert károsítja, amit akkor lehet tapasztalni, amikor egy függő le akarja tenni a nyugtatót és durva elvonási tünetek jelentkeznek.
2018. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a kannabiszt tudom ajánlani mint nyugtatót. Lehetőleg olyat aminek magasabb a cbd tartalma mint a thc, akkor nem fogsz tőle beállni de a pozitív nyugtató hatása kiteljesedhet. Ha nem kevered dohánnyal nem okoz függőséget és bármikor abbahagyható. Lehet legálisan szerezni cbd olajat, az is segíthet.
2018. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!