Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vörös, száraz, viszkető...

Vörös, száraz, viszkető herezacskó mitől lehet?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.

Tegnapelőtt elkezdett viszketni.. Nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, úgy voltam vele majd elmúlik, vagy csak ki van száradva. Nem látszott rajta akkor még semmi, csak viszketett. Tegnap este fürdéskor vettem észre, hogy a herezacskóm jobb oldala, nagyjából a közepe tájékán, egy ujjbegy nagyságú területen be van vörösödve (mintha kidörzsölte volna valami) és körülötte fehér mintha hámlana (de nem hámlik.. leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor a növény permetezése után a permetszer megszárad a levélen, és lehet látni rajta). Nem állandó jelleggel viszket, csak néha jön rá, vagy ha hozzáérek.


Bőrgyógyászhoz szerdán tudok csak eljutni. Ha addig is valaki tudna valami tippet adni megköszönném :D



2018. jún. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Valószínű gombás fertőzés. Tartsd szárazon, Cseréld naponta az alsót ami csak pamut legyen. Canestennel bekenheted. Ha gomba szerdára már enyhülhet is.
2018. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, és el is mentem vele orvoshoz. Egy teljes kivizsgálás után megállapította a doki, hogy kiszáradástól vannak a panaszaim. Kaptam két adag infúziót, és tökéletesen elmúlt. Úgyhogy jól tippeltél. A vicc az, hogy tudomásom szerint elég folyadékot fogyasztottam, igaz, nem mértem...
2018. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én általában 2-2,5 liter vizet iszok minden nap, szépen beosztva, ez most a meleg miatt 3 literre ugrott, úgyhogy szerintem nem a dehidratáltság az oka.
2018. jún. 18. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
jó eséllyel gomba
2018. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy borgomba!Irány az orvos!
2023. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!