Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fanszőr borotválása, tippek?

Fanszőr borotválása, tippek?

Figyelt kérdés
Borotválkozás után mindig kiütéses ti mit tesztek ellene, vagy mit ajánlanátok mit tegyek?

2018. jún. 20. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem borotválom.Vágd olló segítségével a szőrzeted csak rövidebbre,fazonra.
2018. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagyon érzékeny a bőröd, próbáld meg elektromos borotvával! Nekem bevált.
2018. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan kipattogott a borotvától, hamar kinőtt és utáltam. Most kozmetikus gyantázza bőrnyugtató, gyógynövényes gyantával, azóta semmi bajom, gyengíti a szőrt és 4 hétig rendbe van, ajánlom neked is a gyantát, 10 perc alatt meg is van, nekem pl a hónaljam jobban fáj. Ha a borotvánál maradsz tegyél rá hintőport, vagy neogranormon kenőcsöt
2018. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
56%
Én nem borotválom. Így aztán nem kell mindenféle kellemetlen dolgokkal kínlódnom!
2018. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
borotválhatod, de utána minden alkalommal kenjél rá jó hideg kefírt, ami hűsíteni fog, és leviszi róla a kiütéseket is
2018. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!