Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zuhanyzás közben pisilni?

Zuhanyzás közben pisilni?

Figyelt kérdés
Mostanában lépten-nyomon azt lehet olvasni, hogy a környezet és az ivóvíz védelmében zuhanyzás közben végezzük el a vizelet ürítését is, ezzel spórolhatunk a vízzel. Nos itthon ezt mindenképp így csinálom. De mi a helyzet munkahelyen, uszodában a közös zuhanyzókban? Illik e mások előtt is így tenni? Előre is elnézést, hogy ebben a kategóriában kérdezem.

2018. jún. 21. 19:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha az én válaszom nem is váltott ki nagy elismerést,ettől független a 10 válaszát nagyon is díjazom .

Nagyon sokan megjátszák itt magukat,otthon meg a fürdő kádban alszanak ,amibe már többször bele is pisiltek .

2018. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%
Ne anyád gyerekkorából indulj ki.
2018. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nagyon "tiszta" emberek amikor fürdetik/fürdették a csecsemő korú gyermekeiket mennyit szaladgálhattak a kis káddal fürdővizet cserélni, mert általában a babák fürdetéskor pisilni is szoktak. Vagy képesek voltak a pici gyermeküket pisis vízben fürdetni?
2018. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
én is csináltam már, meg elég sokan, csak nem merik bevallani..
2018. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Simán pisilek ha éppen kell,szerintem nincs ezzel baj.
2018. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte mindig kell zuhanyzás közben. Még akkor is, ha előtte direkt elmegyek wc-re. És itthon bizony én bele is pisilek a zuhanytálcába szinte minden nap. Magam után takarítok, nem hiszem, hogy egy igénytelen koszfészekben élnék, hiszen még a legapróbb vízkőfolt is zavar a kabin üvegfalán.

Nyilvános zuhanyzót nem sokszor használtam életemben. De amikor használta, akkor természetesen visszatartottam. Ez evidens.

2018. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 szamo77db ***** válasza:
0%
Nekem nagyon ellenszenves! Ha ülsz a kádban, akkor is belepisilsz a vízbe?
2018. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ezt tőlem kérdezed? Kádban nem nagyon szoktam fürdeni. De ha mégis akkor természetesen visszatrtom. Mint ahogy medencében is. Nem vagyok képtelen rá.

Zuhanyzás közben az is közrejátszhat, hogy indegel a csobogás.

2018. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Felőlem magad alá is kakilhatsz .
2018. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
#19.! Nehogy azt mond, hogy te még nem hugyoztál sohasem zuhanyzás közben.
2018. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!