Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomon nagyon repedezett...

A makkomon nagyon repedezett a bőr, és néha apró piros pöttyök is megjelennek a tetején, az alján meg fehér pattanás szerű, rengeteg pötty található. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Könnyen fel húzható rajta a bőr,nem élek szexuális kapcsolatot jelenleg,és mindennap gyógynövényes szappannal mosóm ...nem értem mitől lehet,de legtöbbször heves maszturbáció útán lesz drasztikusabb.Bepanthennel és Canestennel kenem már egy hónapja és semmi változás.Urologoshoz vagy bőrgyógyászhoz menjek vele?vagy van valami házi megoldás rá?

2018. jún. 22. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk orvosok szóval menjél bőrgyógyászhoz.
2018. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja a kincsednek, de azért bánj vele kíméletesen. Nem kell gyógynövényezni, csak tisztán tartani.
2018. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: a makkon a repedezett bőrt a folyadékhiány, és a túl szoros gatya okozza. Hagyd lengedezni a fütyit, és igyál sok vizet.
2018. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi gyerekek,jofejek vagytok velem es a futyimmel:)Igazabol tudtam hogy betegseg nem lehet csak fogalmam se volt hogy ha durva vagy vele igy fog kinezni.Koszi mindenkinek,finomitok!!
2018. jún. 22. 17:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Jahh és igen tisztán tartom,csak azt furcsaltam ha hagyok 1 het szunetet akkor jol nez ki meg minden..
2018. jún. 22. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:

A piros pötty gombára utalhat,canesten krém jó rá.De irtitáció is kiválthatja(megizzadsz attól is előfordulhat,vagy szappant,tusfürdőt vagy mosóport amivel a ruháid kimossák nem bírod)Rengeteg oka lehet,még betegség esetén erős antibiotikum is okozhat ilyet


De ha a makkon vannak pici,fehér pöttyök az lehet fordyce folt, és pearly peanly papules(ppp),ha a péniszen vannak a pöttyök.Ezekre keress rá,egyik se betegség,csak esztétikai hiba

2018. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!