Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem lenne?

Fitymaszűkületem lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A gond a következő. Sokszor a fitymám hozzátapad a makkomhoz, és nehezebb hátrahúzni, de teljesen hátra tudom húzni. Amikor a fitymám hozzátapad a makkomhoz, akkor a makkom mindig száraz, mint amikor a kéz kiszárad, olyan száraz. De, nem mindig van ez. Nem mindig tapad hozzá a fitymám a makkomhoz. Ernyedt és erektált állapotban is teljesen hátra tudom húzni a bőrt makkomról, akkor is, ha a fityma hozzá van tapadva a makkhoz. Korábban volt sima gombás fertőzésem, de sikeresen ki lett kezelve. 19 éves vagyok jelenleg.Amikor benedvesedik a ceruza, akkor a fitymám nem tapad a makkhoz( valamikor van előnedvem). Nagyon félek elmenni az urológiára. Körül fognak metélni vagy műteni fogják? Nagyon kétségbe vagyok esve! :(

2018. jún. 24. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod
2018. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs valóban
2018. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Kevés folyadékot iszol. Oda már nem jut belőle. Elsőül az urológus is ezt fogja mondani. Szoros az alsónadrágod, elszorítja a verebedet, és vért sem kap rendesen. Bőszárú gatyát hordjál, amibe a kukacka nyugodtan tud lengedezni. Már 2 nap után is látni fogod az eredményt. Azért az urológust is látogasd meg. Nagyon rendes emberek, és értenek is hozzá.
2018. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, nagyon rendes emberek, hogyne! Te valami agymosott világban élhetsz előző, ennyi badarságot összehordani! Az urológusok egy valamit tudnak igazán jól ebben a témában: Hogyan vedd el a kedvét a páciensnek minden lehetséges alternatívától ijesztegetéssel, érzelmi ráhatással, félreérveléssel, bebeszélt reményekkel majd szándékosan elrontott műtéttel azért, hogy csak a körülmetélést hidd az egyes egyedüli megoldásnak ha valami gond van a fitymabőrrel! A legenyhébb esetekben is!


Van jól működő urológusmentes alternatíva, igaz nem a gyakorikérdések pont hu-n, de létezik, és megmenthető vele a fityma a körülmetéléstől, annak aki képes szélesebb perspektívában is gondolkodni, és nem kizárólag a túlkonzervatíválódott urológustársadalmat látja egyedüli megoldás gyanánt, ami a fitymakérdésben szép summát akaszt le rólad úgy, hogy a legtöbbjüknél csak azért sem azt kapod, amit szeretnél, vagy megbeszéltek, hanem még te fizess újabb súlyos hatszámjegyű összegeket forintban, hogy végül csak a körülmetélés lehessen az egyedüli megoldás a bajodra. Hálát adok az Istennek, hogy sikerült olyan szakembert találnom, aki mindenben segített, hogy ne az urológusok kénye-kedve szerinti kiszolgáltatottság szerint hozzak mihaszna döntéseket általuk kikényszerített megoldások igénybevételével, hanem mindenben az történjen akkor és úgy, amit és ahogy én akarok! Mert én így mentettem meg magamnak a fitymámat és egyáltalán nem volt könnyen bejárható út!

2018. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!