Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvessző papillomatosisa,...

A hímvessző papillomatosisa, van itt olyan valaki aki rászánta magát, hogy megszabadul tőle? Hogy történt?

Figyelt kérdés

[link]


aki nem tudná mi ez, erről van szó. igen, tudom hogy ártalmatlan, esztétikai dolog csak, nem fertőző stb.

de akinek csak volt(!) ilyenje mert leszedette stb, az írja már meg milyen módszerrel stb tűntették el?

köszi!



2018. jún. 28. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Régen engem is marhára zavart, mert nekem is volt, és kb bármit megtettem volna, aztán “megbarátkoztam” vele.

És ma már kifejezetten úgy tekintek rá, hogy ez is hozzátartozik a szerszámomhoz, sőt még tetszik is, tudom nem hiszed meg fura, de szerintem jól néz ki.

Persze nem azt mondom, képeken láttam nagyon elfajzottakat, nekem nem sok van, meg nem nagy.

Ha durvább lenne, tuti jobban zavarna.

A kérdésedre a válasz, több érzéstelenítő szurit adnak a makkba, aztán lézerrel finoman leégetik.

És akkor kell egy kis idő, míg a bőr visszagyógyul utána.

Csak az a baj, hogy bizony ez könnyen kiújjul és akkor lehet ismételni, persze nem minden esetben, de hacsak nem dura szerintem ennyit az egész nem ér.

2018. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!