Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiúk miért vajarják a töküket?

A fiúk miért vajarják a töküket?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi az oka annak hogy folyton oda nyúlnak és piszkáljak vakargatjak... Ez most egy komoly kérdés legalábbis annak szántam mert komolyan érdekel.. Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2018. jún. 28. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Férjem nem nyúlkál oda, nem vakarja.

5 éves fiam szokta néha.


SZerintem ennek oka, hogy a férjem bő boxert visel, fiam meg fecskét.

És a fecske bizony passzos, helyén tartja, így néha igazgatni kell. A boxerben meg szabadon lóg.


Szerintem az alsónemű lehet az oka, hogy némely férfi vakarja, pontosabban igazgatja nemes szervét. ;-)

2018. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Általában nem vakarják, hanem igazgatják, mint az előző válaszoló is írta, mert szűk az alsó. Nagyon-nagyon kényelmetlen tud lenni, ha rossz helyen van a lompos XD. De tény, hogy társaságban ez nagyon illetlen és égő is annak, aki csinálja.
2018. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...hát igen...tudom magamról, hogy milyen, ha passzentos az alsó.. ráadásul a farmer is..akkor igencsak izzad a szolgálati lőfegyver, tehát igazítani kell. Azt sokan nem tudják, hogy a melegben a zacskó megereszkedik, hogy hűljenek a tojások..ennek bizony hely kell.


Néha nem értik, hogy miért lóg egy pasin a nadrág, pedig drága az öltönye..hát azért, mert lóg a zacsi is abban a rohadt melegben, amikor beszédet mond egy hídavatón..

2018. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért,mert ez minden fiúba ,férfibe bele van klónozva .

Nem csak a vakargatás,de már a 3-4 évesek is gyakran nyúlnak,ösztönösen elöl a nadrágjukhoz .

Erről bővebben lehet olvasnia szexológia könyvekben .

Elképesztő hogy milyen válaszokat írnak .

2018. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ja, mintha a nőknek nem lenne magukon minden percben 68-féle igazítanivalójuk... Még valami: nem a helyén tartó feszesebb alsóban másznak el a dolgok rossz helyre, pont az ilyen semmit nem tartó vackokban.
2018. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Mert viszket nekik!
2018. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!