Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hiszi azt a ferfiak...

Miért hiszi azt a ferfiak nagy része, hogy a nagy pénisz az egy áldás, és ha már nagy a farkad akkor minden jobb lesz?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Erre kérdéssel válaszolnék: Miért hiszi azt az 5 éves kis Pistike, ha a homokozóban összeülnek, és neki nagyobb kukás autója van, mint a többieknek, akkor ő a menőbb játékokban?


Tudod valakinek az IQ-ja ott marad gyerekes szinten. Mindenből legyen több meg nagyobb kb.

2018. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem ezt, de mégis majdnem mindenhol ezt látni, hallani, olvasni...

Kevés reálisan gondolkodó és nyilatkozó nő van ma már sajnos... 😕

32/F

2018. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor az talán nem nő. Az a nő, akinek benőtt már a feje lágya, és érettebben gondolkodik, és azért akad ilyen is szépszerivel, csak keresni kell! :)
2018. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért hiszünk ebben. Egy 12 centis pénisz is képes csodákat művelni művelni az ágyban.....nem hogy még egy 14-16 centis.
2018. júl. 3. 18:14
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Azért hiszik, mert ostobák!
2018. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A rövidebb nemiszerv is elvégzi a dolgát az ágyban.
2018. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

vann rövidebb és hosszabb hüvelyű nők.

Egy rövidebb hüvelyőnek fáj pl egy 16-17 cm-s farok is már sokszor ergó nekik kielégítő tud lenni egy 12-14 centis férfiasság is.


Azonban vannak hosszabb hüvelyű nők is (nem függ össze a magasággal ugyanis én 150 centi vagyok de 18-20 cm alatt nem tudok elélvezni.)

Nekünk kell az a legalább 18-20 cm az élvezethez.


Aztán vannak nagyon extrém csajok is akiknek még ez sem elég és tényleg az ilyen brutális méretekre buknak mint a 22-26 cm de neki általában fekete pasijuk van a legvégén.

2018. júl. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!