Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez a dolog a...

Mitől lehet ez a dolog a nemiszervemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves fiú vagyok 2 napja, hogy közösültem egy lánnyal aki állítása szerint most volt kb 5 napja nő dokinál. Már jó ideje ismerem, randizgatom vele és tudom, hogy oda figyel magára.


A péniszemből a hugycsőből pontosabban fehéres váladék jönn amikor megnyomom a makkomat. A vizelés nem fáj, csak furcsa érzés mint amikor belemegy szappan. Emeltt vizelés után kicsit szúr de ennyi.


Már kértem időpontot orvoshoz, 2 nap múlva megyek mához ( Szerdán ) de addig is érdeklődnék, hogy akinek hasonló panaszai voltak azon mit állípítottak meg? Plussz mennyire féljek a dokitól? Nagyon fog fájni?



2018. júl. 9. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Erre találták ki az óvszert.
2018. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ezzel nem segítettél nekem. Alkalmazom és ismerem is az óvszer fogalmát :) de most lemaradt.
2018. júl. 9. 15:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem volt anal-is?
2018. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt anál :)
2018. júl. 9. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor jo
2018. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsőre laborvizsgálat, és gyógyszer. Ha egyáltalán szükséges.
2018. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez így első hangzásra gonorrhea fertőzésnek hangzik (kankó/tripper). Nők esetében gyakran tünetmentes, tehát lehet, hogy a lány sem tud róla.

Bőr és nemibeteg gondozóba kell időpontot kérni.

2018. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én urulógushoz kértem időpontot, az is jó ilyen esetben nem?
2018. júl. 9. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Elvileg el kellene tudnia látnia.
2018. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó helyen kezded a kivizsgálást,és a továbbiakat is ott döntik el.A doki kapásból tudja m i lehet a probléma,már az elmondásból is .
2018. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!