Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedés javitó gyógyszerek...

Merevedés javitó gyógyszerek segitene valaki?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok gondjaim vannak a merevedéssel nem elég kemény orvosnál még nem voltam vele, de nem is tudom hogy tudnának e segiteni jelenleg nincs barátnőm/kapcsolatom ez miatt.


Esetleg aki hasonló problémákkal küzdött megtudná osztani hogyan oldotta meg, esetleg tudna ajánlani olyan készitményt ami ezen segit?



2018. júl. 11. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

Menjél el az orvoshoz, ne szarokat szedjél rá.


Exemnek sem volt sohasem kemény, de ő sem ment orvoshoz, aztán csodálkozott, mikor kidobtam a francba, mert képtelen volt szexelni.

2018. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

És NEM azért kell orvoshoz menni, mert olyan poénos, hanem mert ezer oka lehet.

Előforulhat, hogy pszichésen gátol valami, de lehet keringési zavarod is, ami a nem megfelelő merevedést okozza.


Ha mi nők el tudunk járni évente orvoshoz, ahol felnyúlnak, meg stb., akkor a férfiak miért nem képesek egy ilyen eléggé fontos! problémával dokihoz fordulni?


Kellemetlen, de sokkal kellemetlenebb, ha a 3-4. nőd rak ki, mert nem megy a szex, vagy későn derül ki egy probléma, amit a merevdési zavar simán jelzett, csak nem oglalkoztál vele.

2018. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

69% de kemény vagy bzmeg nő létedre, azt a szentszar...


Kérdező, valami okozhatja ezt, gyógyszert kezeletlenül ne szedj rá. Andrológus mindenképp, valaki kísérjen el, úgy könnyebb lesz.

2018. júl. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látod az. 1. Megoldotta.😬😬😬
2018. júl. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!