Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok kb.173-175cm....

16 éves vagyok kb.173-175cm. Még max. Mennyit nőhetek? (Későn érő típus vagyok) Ja és fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Elméletileg 20 éves korig nőnek a férfiak dehát ezt kitudhatja pontosan... ha van itt olyan férfi aki 16 éves kora után még sokat nőt az leírná nekem, hogy mennyit és hány éves koráig?

(Am bárki válaszólhat)

A választ előre is köszönöm :) !!!



2018. júl. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet megmondani a pontos valaszt!

De biztos hogy noni fogsz egy kicsit

2018. júl. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Ezt nem lehet így pontosan megmondani. Azért van rá esély, hiszen még fiatal vagy.
2018. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet pontos választ adni erre, csak így körülbelül.
2018. júl. 13. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiú azért 16-17 éves korában a végleges magasságát elérte már,ez azokra igaz akik egész magasak már ebben a korban(180-190 cm magasak)vagy az édesapjukat már magasságban már utolérte.



Apukád magasabb mint te?

Kérdezd meg ő kb hány éves korában nyúlt meg.



És olyan is van hogy más rokonok génjei dominálnak,más rokonra üt valaki,így például van hogy egy magas apának alacsony fia lesz(alacsonyabb rokonokra hasonlít)vagy alacsony apának magas fia lesz.

2018. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!