Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy ekkorára...

Lehetséges hogy ekkorára megnőjek?

Figyelt kérdés
Hali. Az a kérdésem ,hogy most 15 éves vagyok ebben a hónapba leszek 16, 173 cm magas. Faterom 180 cm anyum 160 szerintetek megnőhetek 186-190 cm-re? Faterom mindig azt mondja hogy még nőni fogok, de mikor alsós voltam inkább hamarabb értem, most meg kb mindenki beért, ugyanakkor fateromnak is 21-22 évesen állt be a teljes állapota. Szóval lehetnék még 186cm?

#növekedés #fogokmégnőni #leheteke186
2018. júl. 13. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Még elég fiatal vagy, szóval jó eséllyel nőhetsz is. De hogy mekkora leszel, azt mi nem fogjuk tudni meghatározni neked. Talán egy sportorvos többet tudna segíteni neked a várható magasságod becslésében.
2018. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Annyi még, hogy edzek mellé (kondi), ez mennyiben befolyásolja (roncsolja/segíti)? Milyen ételt kéne egyek, hogy ne gátoljam a növekedést?
2018. júl. 13. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel apukád még magasabb,mint te így egész jó esély van hogy 180 cm magasra megnőj,azért kérdezd meg apukád,hogy ő kb mikor,hány éves kora körül nyúlt meg.


De olyan is van,hogy más rokonok génjei dominálnak jobban,így van hogy egy magas apának alacsony lesz(mert mondjuk anya ágon a rokonok alacsonyabbak azokra ütött) a fia,illetve egy alacsony apának magas lesz a fia.


Tehát bármi lehet még igen fiatal vagy.

2018. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja a legtöbb fiú azért 16-17 évesen már a végleges magasságát eléri,de ez a magasabb fiúkra jellemzőbb,akik ennyi idősen már 180-190 cm magasak.
2018. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. júl. 13. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

De örülnék ha 173 lehetnék 196 helyett :D


Válaszolva a kérdésedre én 15-16 éves koromban "ugrottam" meg brutálisan.

Amikor 9.-be mentem majdnem a tornasor legvégén álltam.

10.-ben már a harmadik voltam, 11.-ben már az első :)


Szerintem az hülyeség, hogy 21-22 éves koráig növekedne az ember inkább 18-19.

2018. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A nagyon intenzív, nagy megerőltetéssel járó edzés állítólag lassítja a növekedést. De ez csak ilyen városi legenda, nézz utána alaposan, hogy tényleg igaz-e. Különben sem számít az a néhány centi, ha valaki amúgy is elég magas.

2018. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!