Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van,körül...

Fitymaszűkületem van,körül kellene metélni, de nem tudom hogy kezdjek neki. Először a háziorvoshoz kell elmenni és ő ad beutalót?

Figyelt kérdés

Jár valami térítéssel?Altatásban végizik?Gond,h elmúltam már 18?Tapasztalatok jöhetnek...

Köszönöm a segítséget


2008. nov. 1. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mar nagyon sok kerdes volt ezzel kapcsolatban itt, erdemes korbenezned mert van ahol linkek is vannak megadva!

Kulonben szerintem menj el az urologiai szakrendelesre a korhazba! Ott a doki mar mindent tudni fog!

Sok sikert, keves fajdalmat!

2008. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos ad beutalót az urológiára.De vannak olyan sebészetek ahol elvégzik,ált.ezek kiskórházak sebészetei.Ne érezd cikinek,nem olyan ritka dolog mint ahogy ezt te gondolod.Az orvosok és az ápolók nem fognak rajtad mosolyogni ne félj,mert ezzel ők gyakran találkoznak.
2008. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen térítésmentes,az érzéstelenítés változó attól is függ hogy milyenek a "viszonyok"De ami biztos az az,hogy 1 hét alatt túlleszel a gyógyuláson.Gyakrabban végzik ennyi idős korban fiatalokon mint te azt gondolnád!
2008. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!