Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem kívánom a nőket, mi bajom...

Nem kívánom a nőket, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam el nem régen, hogy nem kívánom a szexet, még valószínűleg fel sem állna, ha valaki kelletné magát. A reggeli merevedések már elég ritkán vannak, akkor is többnyire csak, ha vizelnem kell. Amikor legutóbb volt szexuális partnerem, akkor sem élveztem a szexet, nem is nagyon akartam. 30 éves vagyok.


Milyen irányban tudnám kivizsgáltatni magam? Lehet hormonális eredetű probléma is?



2018. júl. 16. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz passzban vagy,majd túl leszel rajt.

A reggeli merevedéseknek ehhez semmi köze,az egy másik kategória .Biztosan van éjszakai ,amire viszont nem ébredsz fel .

2018. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvossal beszéltél már? Szerintem lehet hormonális oka, talán érdemes lenne endokrinológián kivizsgáltatnod magad. Háziorvostól kaphatsz beutalót.

A másik ami eszembe jutott, lehet aszexuális vagy? Sajnos erről kb. csak annyit tudok, hogy van ilyen...

2018. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Homár vagy.
2018. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet aszexuális lettél
2018. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Homár biztosan nem vagyok. Nem tudom mi van velem, bár úgy érzem, hogy iszonyatosan kialvatlan vagyok. Hiába alszok, nem tudom magam kipihenni, azthiszem ezzel összefüggésben van.


Köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 18. 06:16
 6/6 anonim válasza:
Sok minden lehet. Igyál kávét, járj egy kicsit edzeni, kocogj!
2018. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!