Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni állapotról...

Körülmetélés utáni állapotról valaki?

Figyelt kérdés

Nos 6 napja körülmetéltek, teljesen.. (19 vagyok)

Az lennem a kérdésem, hogy meddig tart ennek a sebnek a teljes gyógyulása? (mármint használatra kész állapotú mikor lesz?)

Még a varratoknál eléggé fáj, vérezni nem vérzett a 6 nap alatt szerencsére.

plusz felül a makk alatti vastag ér pici nyomás hatására is fáj és elég kemény :/


((Mielőtt írsz bármit is gondolkodj, NE zsidóz és nem kellenek a metélés ellenes emberek kommentjei sem KÖSZÖNÖM!))



2018. júl. 18. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit több, mint két hét után egy óvatos önkielégítés nekem már ment. Onnan aztán kb. még két hét, de a pontos időtartam egyénfüggő.
2018. júl. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Masfel het utan kezdenek kiesni.. maszti ket het utan
2018. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
4-6 hét a teljes gyógyulás,az első két hét ami kellemetlen és további hónapokba telik a hegek halványodása.Hát sajnálak.
2018. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire hatásos a korai magömlés megoldására? Állítólag érzéketlenebbé teszi a makkot, és így hosszabban tart a szex.
2018. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Tovoabb birod majd
2018. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érzéketlenebb nem lett vagy legalábbis így élesben nem érzem ezt. Viszont az igaz, hogy tovább tart a szex és úgyszólván jobban tudom kontrollálni.

Azt pedig jól írták a többiek, hogy 2 hét elteltével lehet végezni az önkielégítést. A többségnek újonnan szükség van ehhez krémre vagy sikosítóra. Én krémeket használok és szerintem ezért nem is kérgesedik. :-)

2018. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!