Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Égő húgycsővel a bőrgyógyászat...

Égő húgycsővel a bőrgyógyászatra vagy az urológiára kell mennem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Urológia
2018. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Urológia. Én anno bementem a sima háziorvoshoz és oda küldött.
2018. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Egyik sem. A bőr- és nemibeteg-gondozóba! Az foglalkozik ilyenekkel és nem azonos egyik felsorolt szakrendeléssel sem.

(A háziorvos meg csak felesleges időhúzás.)

2018. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Az urológia mindkét nemnél a szervezet méregtelenítésében fontos szerepet játszó vizelet elválasztó és elvezető rendszer (vese, vesevezeték, húgyhólyag, húgycső), valamint a férfi nemi szervek (herék, mellékherék, prosztata, ondóvezeték és ondóhólyag, hímvessző, járulékos nemi mirigyek) megbetegedéseivel foglalkozó szakterület." Tehát én az urológiára voksolnék. Való igaz, hogy égő hugycső nemibetegség tünete is lehet, amivel meg a bőr-és nemibeteg gondozó foglalkozik, de első körben ez nálam urológus.
2018. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Urológia
2018. júl. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szivárvány000 válasza:
Szervusz! Attól függ, hogy mennyire gyakori a probléma. Nekem rengetegszer volt hólyaghurutom és jól írta az egyik hozzászóló, időhuzás..Nekem végül a nemibeteg gondozóban jöttek rá, mi bajom. Ha viszont ez az első alkalom, akkor szerintem egyelőre urológia és ha gyakran visszatérnek a tüneteid, akkor ajánlott tovább menni.
2018. júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem a tűzoltóságra.
2018. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!