Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Legjobb vény nélkül kapható...

Legjobb vény nélkül kapható gyógyszertári potencianövelő szerek?

Figyelt kérdés
Nem fejteném ki miért kell. Röviden stresszes élet miatt szorulok rá néha. Azt ne írja senki hogy bóvlik mert régen vettem nagyon hatásosakat gyógyszertárból pl. Xxl, Natural Power for Men de ezeket már nem kapni. Vettem ezt a Big X nevezetűt de semmi hatását nem éreztem. Pedig a fentebb említetteknek napokig tartó hatása volt. Tehát arra lennék kíváncsi mik most a jók.

2018. júl. 19. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Az okát kéne kezelni, nem a tünetet.

MagneB, alvás, intenzív edzés, beszélgetős terápia, stressz kezelés, time management, életmód váltás, kevesebb cukor.


Ezen felül prosztata vizsgálat és szakorvossal beszélni a problémádról.

2018. júl. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van de sajnos most ezekre nincs időm.
2018. júl. 19. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb cukor???

Ilyen hülyeséget ne irj már.

Én nekem mindig jó volt, pedig én annyi cukrot eszek mint másik három ember. Ez már vagy 30 éve igy van.

2018. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendelj a neten Kamagra-t
2018. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem a potencia zavar van összefüggésben a cukorral. Félre értesz. A cukor a depressziós, kiégett, stresszes életmóddal van kapcsolatban. Aki fokozott stressznek van kitéve, annak a cukor átmenetileg csökkenti, majd rövid időn belül növeli a szorongásait. Úgyhogy, aki ki akar jönni az életkedv nélküli, vagy idegtépő életmódból, annak segít.


Továbbá van, akinek stresszes mindennapja mégsem okoz ez neki potencia vesztést. Igen. De, akinek okoz, az úgy tudja segíteni a potencia vissza nyeresét, hogy azt kezeli, ami kiáltotta nála az átmeneti gondokat.


És ha nincs időd meggyógyulni, azt sajnálom. Nagyon felgyorsult a világ. Csomó mindere egyre kevesebb idő van sajnos :(

2018. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló helyzetben vagyok.keveset alszok 5 éve kb.

fizikai munkát végzek ami derekamnak sem jó és eleve fárasztó és fáradtan nem lehet sportolni.ez egy zsákutca.

ezért én mindenképp saját vállalkozásban látom a jövőt.

biztos több pénzem és szabadidőm lesz.persze amíg nincs nagy bevétel nem hagyom ott a munkám.

nem tudom mennyit dolgozol és milyen lehetőséged van,de lehet akkor mégiscsak gondold át mit tudnál javítani rajta.

2018. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!