Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apadravya piercinget szeretnék...

Apadravya piercinget szeretnék. Kéne pár infó?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd ősszel-télen egy apadravyat. Ez fix. Fájni fog, de van mindkét mellemben is 4mm es barbell, kibírtam. Nem vagyok körülmetélve de igy nem lenne szép szimmetrikus. A fifymafeket szeretném eltávolíttatni, de nem tudom külön csak azt meg lehet e szépre csinálni vagy teljes blankolas kell? Forduljak sebeszhez vagy piercinges is tud ilyet csinálni? Bp-en kit ajánlotok? Zagyvain kívül?

31F



2018. júl. 20. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az milyen piercing? Nekem Pa van ott lent benne..
2018. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, jól tippeled, fájni fog :D Bár lidokainnal nem vészes maga a szúrás, a gyógyulási idő kellemetlenebb, főleg a vizelés miatt, mert csíp. Nem kell körülmetéltetni magad, sőt, a fitymaféket sem kell eltávolítani. Az egyik vége a fitymafék mellett (attól függően az az oldal, hogy merre görbül/csavarodik a makk), a másik pedig vagy a makk pereme alatt, vagy a makk túlsó felén a húgycsövön át. A gyógyulási idő sem vészes.

Én személy szerint Komáromi Gerit ajánlom neked, Swastika Tattoo-ban dolgozik az Urániánál (Bp.), jó fej srác.

Ha viszont mindenképp el akarod távolítani a fitymaféked, akkor ahhoz célszerűbb sebészt keresni. Nem bonyolult műtét. Viszont az előbőr folyton fel-le fog járni az ékszeren, ami kicsit zavaró lehet kezdetben. Ez is olyan, hogy ha alapból kicsi az előbőr, akkor amúgy sem mutat jól, vagy ha szűk, akkor célszerű eltávolítani. Ha bő és nagy, akkor nem szükséges. (Általában a húspénisznél szokott kicsi lenni, a bőrpénisznél meg nagyobb, de genetikailag nagyon eltérhet.)

2018. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a "bőrpénisz"? Még soha nem hallottam róla!
2018. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!