Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvoshoz menjek el, ha...

Milyen orvoshoz menjek el, ha szagos a peniszem? 17/f

Figyelt kérdés
Rendesen tisztálkodom, minden vizelés után megmosom, de mégis. Viszont nem tudom, hogy 18 év alattiként hová kéne mennem. Bőrgyógyászatra? Urológiai nincs a sztk gyermekosztályn..

2018. júl. 24. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha maszturbálsz, akkor előfordulhat, hogy a sperma egy része a húgyhólyagba ürül és ez okoz fura szagot. Állj le vele egy hétre és lássuk az eredményt.

De lehet húgyúti fertőzésed is.

2018. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Urológia nem kell beutaló. Csak kérj időpontot.

Nem hosszú a fitymád???

2018. júl. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Van valami folyás a péniszedből vagy valami elváltozás?

Húzd fel a fitymád és fogd meg a makkodat és szagold meg. Ott büdös? A makkon van egy pár faggyúmirigy és mivel állandóan nedves hely a bacik könnyen szaporodnak, ami lehet oka a bűznek. Nem tudom érzékeny bőrű vagy-e vagy allergiás valamire, de én volt már h domestosszal mostam meg a makkom. És mielőtt kérdeznétek, nem fáj. Nem is pattogott ki és semmi. Aztán utána egy hétig canesten kenőcs reggel-este és helyreáll a béke.

2018. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!