Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet nemi betegségem gomba...

Lehet nemi betegségem gomba stb. Hogy ha csak barátnőmmel feküdtem le elötte senki mással?

Figyelt kérdés
Szóval soha nem feküdtem le senkivel csak barátnőmmel. 4 hónapja vagyunk együtt. 2 hónaoja élünk nemi életet. most utóbbi egy hétbe folyása lett. Elment dokihoz kapott rá gyógyszert kúpot. azt mondta be van gyulladva. Azt mondta neki hogy az együttlét miatt van. De ennyi nem modnta az orvos hogy én mint párja is csináljak valamit. Nekem nincs semmi elváltozás.Lehet hogy rám nem hat csak hordozom? En is vizsgaltassam meg magam? Lehet hogy megcsalt és úgy kapta el??
2018. júl. 25. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Egy csomó fertőzés van, amit BÁRHOL össze lehet szedni. Strand, nyilvános WC, stb. De a hüvelyflóra eleve rengeteg mindenről felborulhat, és máris ott a fertőzés.


Szép kis dolog egyből megcsalásra gondolni.


A legtöbb férfin tünetmentesek a fertőzések. Amikor a nőnek valami baja van, a férfit is ki kell vizsgálni. Különben a nő kikezeli magát, a férfi nem, és a következő aktussal a nő megint összeszedi a fertőzést a férfitól. Nekem a nőgyógyászom mindig írt fel gyógyszert/krémet a páromnak is, ha nekem valami bajom volt. Mindenféle nemi érintkezés tilos volt, míg mindketten ki nem lettünk kezelve.


Egyébként a női folyás valamilyen szinten normális. A legtöbb nőnek minden nap van egy bizonyos mennyiségű folyása, ez a fehérfolyás. Ez tisztítja a hüvelyt, és véd a fertőzésekről. A ciklus során folyamatosan változik az állaga és a mennyisége. De persze ha panasz társul hozzá, akkor nőgyógyászhoz kell menni.


Bár te pasi vagy, ajánlom neked youtube-on a hormonmentes csatornát. Nagyon hasznos, rengeteg fontos információt lehet tanulni a női szervezetről. Ezekkel szerintem pasiként is érdemes tisztában lenni.

2018. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Renbben köszi! Igen a hormonmentest ismerem :) jo videok es segitenek. Szerencsere ilyenrol meg nem neztem videotm Marmint az ilyencbetegsegekrol. de most sajnos fogok. Hat en csak hallottam ha nemi beteg lesz skk szt mastol kaphatja
2018. júl. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!