Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésről mik a tapaszta...

Körülmetélésről mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Szinte akarhanyszor elmegyek strandra mindig osszeszedek valami fertozest...mar kicsit bosszanto..fekem is kicsit rovid (ez atvagassal ugye megildhato lenne) nagyon sokat gondolkodtam hogy elvegeztessem a korulmetelest.Arra lennek kivancsi hogy akik atestek a korulmetelesen milyen pozitiv illetve negativ tapasztalataitok vannak?es a lanyok hogyan viszonyulnak hozza?nemi eletet meg nem elek.

Valaszaitokat elore is koszonom!

17/F



2018. júl. 28. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Attol fertozes nem fog elmulni


En is megcsinaltattam, de csak pozitivum eddig

2018. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Éppen az a fityma szerepe,hogy védje a makkot.Ha te ennyire fogékony vagy a fertőzésekre,akkor a csupasz makkoddal még jobban kicseszel magaddal.
2018. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha megkell csináltatni, azt nem hobbiból kell, hanem mert egészségileg fontos. Ha neked is rövid a fék akkor menj orvoshoz és majd az megmondja, ne itt érdeklődj.

A csajokat meg egyáltalán nem érdekli hogy az ott van e vagy nincs.

Sokall inkább az embert nézik és ha tudod használni ahhoz jól viszonyulnak.

2018. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mind hasznos volt.
2018. júl. 28. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Eddig én csak 1 válaszolóról tudok,aki azt írta,életem végéig bánom,hogy megcsináltattam.Felültem másoknak ,hogy ez mennyivel jobb,és egészségesebb .

Talán 1 az 100 közül aki kimondta az igazat .

2018. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

A fertőzést akarod elkerülni, erre levágatnád az egyetlen fertőzéstől védő részt a farkadról..

Fuck logic..

2018. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tobb helyen is olvastam hogy a gombas fertozesek a meleg nedvesebb helyeket kedvelik es ha allandoan hatrahuzva van a fityma vagy korulmetelik az illetot a makk bizonyos mertekig kiszarad es elmulik a fertozes. Ezert gondoltam hogy hasznos lehet
2018. júl. 28. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

7: Nem tudom, nálad hogy működik, de én fürdés után szárazra törölve visszahúzom rá a bőrt, onnantól kezdve nincs az az isten, hogy bármi alászivárogjon. Következő nap aztán újabb fürdés, és ismét a tiszta száraz érzés..

Esélye sincs semmilyen gombás fertőzésnek.

2018. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Strandokon szoktam elkapni.telen meg mikor nem jarok el furdeni helyekre semmi problema vele.
2018. júl. 28. 23:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs fitymaszűkületed nem kell hogy körülmetéljenek,ha tudod kerüld is el.A fitymafék rövidségét meg a fitymafék átvágásával és eltávolításával tudják megoldani.


A fitymának a szexben és a védelembe is szerepe van.


A körülmetélésnek is vannak hátrányai van aki utána szexelni és maszturbálni is csak krém segítségével tud,a makkja kiszáradhat,és mindenki egyből látja mi a helyzet,cukkolhatnak és beszólhatnak érte és a csupasz makk nem véd meg semmitől sem,ugyanúgy fertőzéseket tudsz elkapni,sőt a makk szárazsága miatt a bőr berepedezhet akár.


Urológushoz menj el a fitymaféked miatt,oda már mehetsz egyedül is,de a körülmetélést felejtsd el

2018. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!