Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi számít fitymaszűkületnek?...

Mi számít fitymaszűkületnek? És rövid féknek?

Figyelt kérdés
Nálam ez úgy néz ki, hogy ha akár lankadtan akár állva hátra húzom a bőrt akkor visszahúzásnál kicsit maga alá gyűrődik, nem csúszik rendesen vissza. Viszont szex közben, nedves környezetben tökéletesen működik. Illetve ha áll és lehúzom a bőrt teljesen akkor kicsit begörbíti a makkom, mint ha rövid lenne a fék

2018. júl. 29. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Minden egészséges férfinél hasonló a helyzet.
2018. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak kettőnknél :D
2018. júl. 29. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztalom a fent leirtakat.
2018. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,

a fitymaszűkület azt jelenti, hogy az álló farkad makkját nem tudod szabaddá tenni a fityma hátrahúzásával.

Enyhe fokú, ha merevedés alatt az előbőr a makk alatti árokba szorul, és feszül, fáj.

Ha ezek nincsenek, akkor nincs fitymaszűkületed!

A rövid fitymafék az, ha merevedéskor a hátrahúzódott bőr a makk hegyét fájdalmasan feszíti, hajlítja.

Ha csak akkor van ilyen, ha kézzel feszíted, az nem kóros!


Nem tudom, ki az a kettő, nekem nincs problémám. Szerintem neked se, legalábbis a péniszeddel nincs.

2018. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez így eléggé hülyén van megfogalmazva és szerintem nem így van.


"a fitymaszűkület azt jelenti, hogy az álló farkad makkját nem tudod szabaddá tenni a fityma hátrahúzásával."


Szerintem ez még így azért nem igaz, mert nem biztos, hogy a fityma a szűk és azért nem lehet szabaddá tenni a makkot.



"Enyhe fokú, ha merevedés alatt az előbőr a makk alatti árokba szorul, és feszül, fáj."


Hát az pont, hogy nem enyhe fokú...



"A rövid fitymafék az, ha merevedéskor a hátrahúzódott bőr a makk hegyét fájdalmasan feszíti, hajlítja."


Érthetőbben a rövid fék vagy kantár az, ha a fityma a makkot előrehúzza, amikor hátrafeszíted a bőrt.



"Ha csak akkor van ilyen, ha kézzel feszíted, az nem kóros!"


Most azt nem akarom írni, hogy azért nem jó, mert ha lábbal vagy szájjal feszíti, és úgy is ugyanaz akkor az viszont kóros, én inkább úgy írnám le, hogy ha zavar a szex vagy marcsázás közben, vagy hátrafeszítéskor fáj, csíp, feszül, akkor el fog szakadni, ha úgy húzol rajta, vagy miközben tömöd a libát, ezért ezt jobb megelőzni, és átvágatni. Ennyi.

2018. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten laza a bőr és mégis (vagy tán pont ezért?) szintén begyűrődik alapból. Szerintem is normális.
2018. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha fitymaszűkületed lenne akkor nem tudnád hátrahúzni a fitymádat, a rövid fék pedig csak esztétikailag zavaró, attól még tud működni a pénisz.
2018. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!