Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület? Merev állapotb...

Fitymaszűkület? Merev állapotban nem tudom teljesen hátra húzni csak úgy kb a feléig, lankadtan pedig teljesen hátra tudom húzni. Lehet urológus nélkül megoldani? A kádban való húzgálás meg tudja oldani?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület

2018. júl. 29. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen a kádban való húzogatás megoldás lehet, de pl esti maszturbációkor ha bőven használsz testápolót közben az is sokat tud segíteni. Szépen próbáld egyre fentebb húzni de csak addig ameddig feszülést érzel, ha fáj az úgy nem jó akkor.
2018. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Kisebb fokú fitymaszűkület lehet.

Ha csak merev állapotban szoros, hát akkor kellemes gyakorlást! 😉

2018. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a kádban való gyakorlás esetén mennyi idő alatt várható teljes gyogyulás? beülök a meleg vizű kádba es huzogatom kb 10 percig merev állapotban? minden nap?
2018. júl. 29. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A kádas (fürdetős) módszer egy itt gyakran hangoztatott praktika, van akinek segít, van akinek meg tönkreteszi a fitymáját, aztán mehet körülmetélésre! Te most erre vagy kihegyezve kérdező, mert olvastál valamit a fürdetős módszerről, és csak a pozitívumait akarod meglátni, pedig a történet úgy nem kerek! Inkább előbb mutasd meg hozzáértő személynek, tanácsadónak, és csak akkor nyúlj hozzá, ha már tudod, hogy érdemes, addig hülye aki hozzányúl, aztán meg ha elrontja jön vissza sírni a gyakorira hogy milyen tanácsokat adtunk már itt! Csak akkor megint ki lesz a hülye? Hát aki megfogadta a tanácsot! Miért? Mert nem kellett volna mégis megfogadta!


Nem a helyes utakat kellene kikerülgetni, hanem segítséget kérni de okosan, de nem hétköznapi emberektől, hanem hozzáértő személyektől, akik tényleg tudnak segíteni, de azok meg nem fórumoznak!

2018. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Kedves előző, sajnos a hozzáértő személyek sokszor leszarják, hogy mi a munkájuk, a lehető leghamarabb, a lehető legsablonosabb, legegyszerűbb megoldást kínálják.

Ennél sokkal jobb, ha a kérdező tájékozódik, akár laikusoktól is.

2018. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Csakhogy én nem az orvosokról beszélek, akik még azt se tudják mi a különbség a fitymaszűkület meg a fitymaszűkület között! Vannak már erre jóval alaposabb és felkészültebb emberek is, több ilyenről is tudok köztük önkéntesekről. Nem egy helyre már kész javaslattal mentem orvoshoz, igaz mondjuk nem ebben a témában, mert ezt nem bíztam volna egy urológusra, főleg azok után ahogyan velem is bántak annak idején!
2018. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Mások tapasztalataira kíváncsi gondolom. Hova is kéne küldeni? :\
2018. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

,,A kádban való húzgálás meg tudja oldani?"


-nem, de viszont el fogsz élvezni

2018. aug. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Metélés
2018. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért kéne körülmetélnem? Annál sokkal egyszerűbb megoldások is vannak.
2018. aug. 22. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!