Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák gyanú? Szeretnék...

Hererák gyanú? Szeretnék véleményeket / tapasztalatokat kapni.

Figyelt kérdés
Pár hónapja észre vettem hogy kemény lett az egész jobb oldali herém. A mérete nem változott. Viszont azóta folyamatosan ilyen maradt. Eddig nem gondoltam bele, hogy probléma lehet, de megnéztem az interneten és csak azzal van tele hogy ez hererák. Be is jelentkeztem orvoshoz de még egy hét mire tudok menni. Nagyon izgulok, és az lenne a kérdésem létezik-e hogy valami más miatt lett ilyen, vagy tuti ez a baja? (Nem látatlan orvoslásra vagyok kíváncsi, csak tapasztalatokra és lehetőségekre). Köszönöm!

2018. júl. 30. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megkemènyedett azzal ne vàrj heteket! Nem kell beutalò holnap menj el urulogiara!
2018. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi volt az orvosnál? mit mondott? Remélem semmi baj nincs!!
2018. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye hererák volt? Nekem is így kezdődött bal oldalon. Később a mérete is nagyobb lett.
2019. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!