Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

azt hiszem fitymaszűkületem van, de lankadtan vissza tudom húzni de már erektáltt állapotban viszonylag félig tudom csak húzni nem tudom telejesen a makk aljáig húzni


de azt gondoltam hogy vissza húzom lankadtan teljesen a bört és úgy állitom fell a péniszem de félek nehogy elszakadjon valami ..... nem tudom mit csináljak???



2018. júl. 31. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
és 15 éves vagyok
2018. júl. 31. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Elszakadni nem tud a fitymád, de képes fájdalmat okozni, ha nagyon szorít, amikor felállítod. Szóval nem biztos, hogy ez a legjobb módszer a tágítására, lazítására.
2018. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha merevedés alatt hátraszorul a bőr, akkor akkor el is zárhatja a makk keringését, ami már veszélyes is tud lenni.

Tornáztatni kell, esetleg félmerev állapotban időnként hátrébb húzogatni. Ha nem javul a dolog, akkor orvos tud segíteni.

2018. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan a bőröd hogy nem nyújtható akkor igen is elszakadhat, mert el tud szakadni, de annak okanis van! De ha el nem is szakad, a látatlanba adott felelőtlen tanácsok miatt ha berepedna fitymád nem az lesz a hülye, akik a tanácsot adta, hanem te, mert megfogadtad és pórul járhatsz! Nyújtani nem fog menni ha nem kezeled elő és utó, de ezt a sok tapasztalatlanul okoskodó nem tudja, mert sosem csinálta!A nyújtás-tágításnak megvan a módja, de előbb beszélj valaki olyannal aki már tapasztalt ebben!Amikor én ilyen embert kerestem, nem ilyen internetes fórumokon találtam meg.
2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Meleg vízben vagy síkosítót használva naponta tornáztasd a fitymád de csak lassan,vigyázva arra hogy sérüléseket okozzál.


A legjobb az lenne ha elmennél urológushoz,beutaló nem kell,már mehetsz egyedül.Az orvos tudna neked felírni szteroidos krémet.

2018. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!