Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem áll fel. (többi lent)...

Nem áll fel. (többi lent) Lehet-e még ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Szóval, január óta cigizek és azóta nem áll fel csak ha izgatom, ez nem tudom hogy van, de én érzem hogy kő kemény vagyok és semmi nem történik(valamennyire kemény de inkább a kemény és a puha között van). Azt sem mondhatom magamról hogy olyan nagy cigis lennék, 8 hónap alatt ha elszívtam 150db-ot, az előtt minden normális volt, vannak olyan ismerőseim akik egyidősek velem és náluk semmi probléma nincs ezzel.. tudom hogy érszűkületet okoz a cigi, de ha leszokok róla akkor ez ki fog még tágulni, vagy csak orvos tud rajtam segíteni?
2018. aug. 1. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
46 éves vagyok. 16 évesen szoktam rá, ebből volt 2 és fél év kihagyás. Egyelőre nálam a potenciával nincs gond. Nem mondom, hogy szívd továbbra is, de pár hónap alatt nem okozhat gondot. Inkább keresd fel a háziorvosod, és kérj tőle tanácsot, mert akár szervi, vagy pszichés probléma lehet.
2018. aug. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

100%-ra tudom hogy nem lehet más probléma, mert 5éven keresztül semmi baj nem volt, és akkor hirtelen más lenne a gond a cigin kívül, kizárt.


17/

2018. aug. 1. 06:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, akkor ne cigizz.
2018. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Leginkább az kizárt hogy a cigi okozza, sok minden más okozhat átmeneti erekció hiányt. De ahhoz hogy a vérellátást befolyásolja nagyon sokat kell dohányozni.

Okozhatja a stressz vagy bármi más. Viszont a dohányzást persze már most jó ha abbahagyod higyj nekem! Semmi értelme és ha nagyon rászoksz nagyon nehéz lehet leszokni róla.

2018. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit fuvezni.
2018. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor minek kérdezel, ha biztos vagy a dologba?! Tedd le a cigit, orvost meg ne keress fel. Különös adottságokkal rendelkezel, ha neked ilyen hamar betette a kaput a cigi.
2018. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy te biztos jobban tudod, de én kizártnak tartom hogy a cigitől legyen.
2018. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!