Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van vagy...

Fitymaszűkületem van vagy rövid fék?

Figyelt kérdés
Szerintem fitymaszűkületem van mert a fitymám nem hátrahúzható teljesen ha feláll. Orvoshoz egyelőre nem akarok menni mert félek hogy egyből metélni akar. Van olyan akinek sikerült ezt házilag megoldani? 16f
2018. aug. 2. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szűkületed van. Meddig tudod felhúzni ha merev?
2018. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen mentem orvoshoz, azzal a tudattal hogy szűkület és nagyon féltem a metéléstől. Az a megoldás hogy $$$, mondd meg neki hogy hálapénz, csak ne metéljen ha nem muszáj. Ha meg muszáj akkor úgy se tudsz mit csinálni, nincs értelme halogatni mert csak rosszabb lesz...

Én nekem végül a fék volt rövid + volt egy kis felesleges bőr, 5perces műtét után jöhettem haza aznap délelőtt.

Erre nem létezik gyógymód mert ez nem betegség hanem fizikai rendellenesség, maximum megpróbálhatnád kinyújtani, tudod mi történne? Leszakadna a gcibe...

Tehát orvos!

2018. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan ismerősöm aki lecsengetett $$$150 000 Ft-ot meg még valamennyi ca$ht, mégis úgy elrontotta neki a magándoki, és csak féléve volt az orvos beperelésére! Szóval az orvos sem biztos megoldás, bár abba igazad van előző, ez egy fizikai rendellenesség, ami 100%-ban nem oldható meg nyújtás-tágítással, főleg nem a gyakorin meg hasonló netes fórumokon szájról-szájra (posztról-posztra) terjesztett módszerek alapján!
2018. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 igen rossz orvosok vannak, csak azért mondtam a pénzt mint megoldást, mert a legtöbb még ha képes is lenne megoldani, inkább a nyisznyasszt választja

Pont úgy mint a fogorvosoknál, ahelyett hogy dolgozna rajta inkább csak kihúzza mert úgysem kap érte plusz pénzt.

Nekem egy arab orvos csinálta, akiről tudtuk hogy jó orvos, jó hire volt, ráadásul semmi beutaló vagy ilyesmi, csak fogtam magam elmentem(2 várossal arréb) megnézte, kiirt műtétre aztán mikor fizettünk akkor azt mondta adjunk amennyit gondolunk. Anyukám adott neki vmennyit. Akkor voltam 15.

21f(2-es válaszoló)

2018. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nem teljes szűkület és akkor metélésből is elég a részleges vágás. Nekem személy szerint bevált a teljes körülmetélés. De valamiképpen jó volna olyan jó orvost találni, aki minden eshetőséget figyelembe vesz vagy mindent elmond normálisan.

Nekem a kenőcsözés nagyon nem ment annak idején és sokkal kegyetlenebb volt.

2018. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem lehetett hátrahuzni merev állapotban,igyhát én kiprobáltam mi lesz ha makk alá lehuzom normál állapotban és így állitom fel,hát sikerült de viszont fájt,ekkor vettem észre,hogy nekem a féknél szorít,és valószinüleg rövid a fitymafékem. Szüleimmel elmentünk magán orvoshoz,(saját kérésere) nem bizom a sima szakrendelős orvosokban unokatesomat is egyből metélni akarta,mi is oda mentünk ahol ök voltak.Lényegében megállapította,hogy rövid a fékem. A mütét nem volt fájdalmas,kaptam helyi érzéstelenítött,egy lézerrel átmetszette 5-10 perc volt az egész. Varratok 2-3 hét alatt estek ki de csak 8 hét alatt gyógyult meg teljesen.Azóta szabadabban mozog a fitymám.Ne félj orovoshoz elmenni keress fel több orvost is hogy mit mond,de semmiképpse metéltesd magad körül.Ha kérdésed van nyugodtan írj :)

17/f

2018. aug. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha varratokat kaptál, akkor az tuti nem lézer volt. A lézer után nem kellenek varratok! Viszont ha kórházi módon csináltatja meg a kérdezőnk, 2-3 hétig nem verheti majd ki utána, én viszont már 3. nap kiverhettem magamnak. A szűkületemet bemetszette a szakember, a fitymafékemet meg alávarrta, mindkettő megoldódott és nagyon szépen! :)
2018. aug. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A másik poén meg,... Egy másik topikban 18/F vagy, egy harmadikban meg 16/F! Hetet-havat összehordasz minden topikban, amivel is csak összezavarod a kérdezőket! Ha csak trollkodni tudsz, meg se szólalj inkább!
2018. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én metélés párti vagyok, 100K ért megcsinálták előzetes konzultációval, utólagos kontrollokkal együtt. Kaptam egy hosszú leírást a műtét utáni teendőkről, nagyon szépen gyógyult. Azóta teljesen király minden. Ha érdekelnek a részletek, írj privit.

Igaz írtad félsz, hogy metélni akarnak, pedig az egyből mindent megold és nem kell házilag szarakodni.

2018. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!