Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gond ha görbe a farkam?

Gond ha görbe a farkam?

Figyelt kérdés
Inkább a lányok válaszát, várom, illetve a koromat privátban leirom.. Lefelé görbül, amúgy :(

2018. aug. 7. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem tuti nem lenne jó, mert az én hüvelyem felfelé görbül. De nem hiszem, hogy ezzel egyedül lennék, szerintem minden nőnek van benne egy kanyar felfelé.

Nekem ne írj privátot, köszi. A korod meg nem számít. Úgysem fog másik irányba görbülni, vagy kiegyenesedni, akkor sem, ha fiatal vagy.

2018. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem. A nemi szervek mindkét nemnél emberenként változóak. Lesz akinek így is tetszeni fogsz. De amúgy nem baj ha görbe.
2018. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kézzel kitudom egyenesiteni, de azért mégse jó úgy tartani folyton :(
2018. aug. 7. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Legalábbis nekem nem lenne az. Ami a korodat és egyebeket illeti írj privátot és ott jobban tudunk beszélgetni.
2018. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire görbül lefelé. Amúgy meg nem nagy gond, csak kinézetre zavarhat bárkit. Orális szexnél ugyanolyan jó lehet.
2018. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Vigyázz a hombárok privátjaira. Ne küldj képet nekik
2018. aug. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :D
2018. aug. 11. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!