Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után vagyok,...

Fitymafék műtét után vagyok, mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam műtéten, már az összes varrat kipotyogott. Nagyon durván furcsa és rövid fékem volt, de így műtét után is csak a fityma alá tudom lehúzni a bőrt, viszont sokkal szabadabban mozog minden a fityma alatt mint azelőtt. Kérdésem az lenne, hogy így is lehet rendesen nemi életet élni, vagy mindenképpen lejjebb is kéne húzódnia a bőrnek?

2018. aug. 8. 01:26
 1/6 A kérdező kommentje:
*mind ezt merev állapotban ezt kihagytam! Nyugalmi állapotban bőven lejjebb megy a bor centikkel.
2018. aug. 8. 01:28
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Nem vagyok orvos.

2. [link]

3. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

Tehát emiatt már nem lesz gond.

2018. aug. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg van egy (kis) fitymaszűkületed is. Nekem is ugyan ez volt: először fékátvágás, ami nem sok eredményt hozott, végül körülmetéltek.
2018. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fitymám könnyedén mozog, szerintem nincs szűkületem.
2018. aug. 8. 22:34
 5/6 A kérdező kommentje:
*fitymán
2018. aug. 9. 01:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt anno fitymafék mütétem.Hasonló helyzetben vagyunk.Nyugalmi állapotban jobban letudtam huzni a makk alá merev állapotban már nem,igy kissé felgyürödik,és nehezen megy vissza a makkra. Viszont nálam semmi hátránya nincsen a sexben.Semmiképsem metéltetném magam körül.

20/f

2018. aug. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!