Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeptember 7. -én körülmetélés...

Szeptember 7. -én körülmetélésem lesz mit tegyek? El szeretném kerülni szoljak a szüleimnek hogy menjünk más orvoshoz?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egészségügyi, vagy vallási okból? Konkrét orvossal, intézménnyel van problémád, vagy magával a körülmetéléssel?
2018. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ne félj a körülmetéléstől főleg, ha indokolt. Engem mához egy héttel ezelőtt műtöttek. Fájdalommentes, a gyógyulási idő sem vészes és hosszútávon abszolute megéri. Ha kérdésed van, tanácsra lenne szükséged keress nyugodtan üzenetben.
2018. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egészségügyi és magával a körülmetéléssel
2018. aug. 8. 14:23
 4/13 A kérdező kommentje:

a sportolásban akadályozni fog?

könnyem megszokható?

2018. aug. 8. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Na pont ezért titkoltam én is a fitymaszűkületemet az ősök előtt addig, amíg 18 nem lettem! Mert ha már helyettem akarnak dönteni, az már régen rossz! És az a nagy büdös helyzet, hogy jól is dönt[ttem, mert így végül csak megtalálhattam azokat a segitőket, akiknek szerepe volt abban, hogy elkerülhessem a metéléspárti szakembereket és olyannal csináltassam meg akinek kihívás volt a fitymám megmentése! Igaz elég nehéz az ilyen szakembereket megtalálni, de aki keres és kellően kitartó, annak előbb-utóbb sikerülni fog ahogy az szerencsére nekem is sikerült!


Szóval kérdező, szerintem szólj a szüleidnek és fújd le ezt az egészet, ha te nem szeretnéd! Ebben nem ők kellenének hogy döntsenek, nem az ő életük, még akkor se ha ők gondoskodnak rólad! Most még időben vagytok, de ha sokat vársz, annál nehezebben veszed rá magad hogy szólj, annál cikibb lesz neked ez az egész és a végén csak el fogsz menni, akkor is, ha nem akarod! Ezért most szólj, most állítsd le őket, ne akkor, amikor már behúz az idő közelsége ebbe az örvénybe! Most még jobbak az esélyeid! És mint mondtam, van másik nem metéléspárti szakember is!:)

2018. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak tökéletesen igaza van szerintem. Egyébként a sportban nem fog akadályozni.
2018. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem olyan súlyos a fitymaszűkületed akkor el tudod kerülni a metélést,tehát ha merev a péniszed és a fitymád a makk feléig hátra tudod húzni akkor jó esélyeid vannak.


Műtéttől bármikor visszaléphetsz,arra senki sem kötelezhet téged és kereshetsz egy másik orvost.


Sok orvos metélés párti és ha te csak nem mondod meg hogy nem akarsz metélést nem fogja közölni hogy metélés nélkül,más műtéttel is lehet kezelni a fitymaszűkületed.


A helyedbe felkeresnék mihamarabb egy urológust megmutatnám neki mi a helyzet és miután megvizsgált és elmondta szerintem mi a megoldás,megmondanám ha lehet akkor szeretném a metélést elkerülni a fitymámat megtartani és akkor meg tudod beszélni vele hogy milyen műtét legyen.


Ne siesd el a műtétet.


Mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?

2018. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha szakszerűen csinálják és még tanácsokkal ellátva is elmondanak mindent, akkor nem kell annyira félni tőle. Nekem teljesen bevált, sokkal jobban szeretem így, nekem egyáltalán nem lett érzéketlen, illetve még jobb is a szexuális élet. Az igaz, hogy hajlamos a szárazságra és krémeket használok rá. De krémek használata mellett teljesen meg vagyok elégedve, így nem kérgesedik, és ehhez az egy dologhoz abszolút hozzá lehet szokni. (Sokan igazából még fitymával is használnak krémet vagy síkosítót.)
2018. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen mennyél magánklinikára engem is körül akartak metéltetni de nem nyugodtam bele és a szüleim elvittek ahol megmetszették egy kicsit meg alávarták a figymaféket.2 hét után estek ki a varratok,szabadon mozog a fitymám és nem kellet körülmetélni!
2018. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Egy másik topikban meg lézerest mondtál előző! Alávarrást meg nem végeznek kórházban, ezt pontosan tudom, mert nekem azzal csinálták! Meg hol 18/F vagy, hol 16/F! Hetet-havat összehordasz minden topikban, amivel is csak összezavarod a kérdezőket! Ha csak trollkodni tudsz, meg se szólalj inkább!
2018. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!