Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Folyamatosan hátrahúzott fityma?

Folyamatosan hátrahúzott fityma?

Figyelt kérdés
Neten olvastam, hogy sokan igy hagyjak a fitymat hogy a makk mogott legyen mindig, higieniai okokbol es hogy ne legyen tulzottan erzekeny a makkjuk. Ti szoktatok? Van vkinek tapasztalata? Nekem tetszik az erzes, csak nehezen marad igy..21/f

2018. aug. 8. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha a fitymádat akadálytalanul hátratudod húzni, és az szépen vissza is csúszik, akkor a farkad rendben van, nem kell vele foglalkozni. Max minden nap tisztára mosni, hátrahúzott bőrrel, és leöblíteni. Vagyis nem kell vele többet foglalkoznod, mint a füleddel, vagy a szemeddel. Ilyent még nem is hallottam, hogy direkt hátrahúzva tartani. Hogyan? Kigumizod?
2018. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
de lehet h kell mivel van akinek nagyon érzékeny, így már egy lány szuszmákolásától elélvezne, ebben segít
2018. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem véletlen,hogy érzékenyre alkotta a természet.

Tanulja meg a fiú kontrollálni önmagát,és akkor nem fog idő előtt elélvezni.Most ez a baj,20 év múlva meg az,hogy olyan érzéketlen hogy nem hat rá semmi sem .

A természet a nemi szerveket elsődlegesen a fajfenntartásra,utódok nemzésére találta ki.Az szexuális élvezetek csak ezután következnek.

2018. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
#3-as válaszoló adott egy teljesen korrekt, értelmes, tisztelettudó választ. Erre lepontozzák. Őszintén kik járnak erre az oldalra?
2018. aug. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
a hármas válaszában csak nyomokban lelhető fel értelem, jogos a lepontozás, ellenben az előtte lévő válasz az helyes, én írtam, nem értem miért nem lett felpontozva
2018. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, és bár az első teljesen elképzelhetetlennek tartja, teljesen laza fityma is tud hátul maradni, akár magától is ha pl. nem túl hosszú, vagy ha be van tűrve a makk pereme mögött.
2018. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!