Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy részleges fitymaszű...

Lehet hogy részleges fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy mikor hátra húzom a fitymám akkor nem megy vissza teljesen , mostanában elkezdtem tágítani fürdésnel hátra húzogatni most úgy ahogy hátra megy pont a makk végéig de valahogy mikor már a makk után még szeretném húzni akkor bőr feltürödik , és még Fordyce pontok is vannak a makk alján.

2018. aug. 9. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A "vissza", az nálad milyen irányú ?
2018. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hátrafelé
2018. aug. 9. 12:46
 3/6 A kérdező kommentje:
16/f
2018. aug. 9. 12:47
 4/6 Williamspear ***** válasza:

Sajnos a fitymaszűkület ilyen korban is jelentkezhet!

Menj el orvoshoz (urológus szakorvos)!


Ha körülmetélek az egyrészt előny másrészt hátrány...

Előny: sokkal tovább fogod bírni a szexet! No és ezt a nők nagyon kedvelik!

Hátrány: kevésbé lesz érzékeny a makkod egy idő elteltével. De ne aggódj ettől még hatalmasat fogsz egész életedben élvezni...


DE! Ha beszűkül annyira hogy nem tudod visszahúzni akkor csúnyán begyulladhat a fityma alatt a makkod! No az iszonyúan fáj!!! Ha viszont nem fog egyáltalán visszamenni az is gond! Ha ebben az esetben elmész az orvoshoz és a doki azt mondja hogy maradhat mert nem okoz így egészségügyi problémát (bár ők imádnak műteni) akkor ez csak esztétikai probléma lesz (szokatlan látvány)! Viszont ennek is van előnye mert a makk mögött felgyűrődött bőr miatt vastagabb lesz a péniszed! Ez a gyűrű a női hüvelyben nagyobb élvezetet okoz a gyűrű alak miatt! Természetesen ha úgy gyűrődött fel hogy nem tudod tisztán és higiénikusan tartani akkor műtét!

2018. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ehhez hasonló problémám volt, én 15 évesen mentem el szüleimmel szakorvoshoz,aki azt mondta,hogy körül kell metélni máshogy nem lehet helyre hozni.Én nem nyugodtam ebbe bele elmentünk magán orvoshoz, aki azt mondta,hogy rövid fitymafékem van.A mütét nem volt fájdalmas kb 10-15 perc volt,a varrat 2 hét alatt esett ki de ekkora még heges volt, teljesen kb 6-7 alatt gyógyult meg.Szabadabban mozog a fitymám egy kissé még felgyürödik,de az orvos azt mondta,hogy nem lesz vele gond.Sexnél sincs rá panasz :D Ezért ajánlom ha ilyen helyzetben vagy mindenképp keress fel két orvost is ,hogy meg hallgas két külön véleményt.

18/f

2018. aug. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na várj! Ez nem biztosan szűkület! Nekem se jön fel teljesen egy picit néha rátapad, pl ha merevedik. Ezzel semmi gond. A fürdőkádban a víz alatt nekem simán feljön, egy kicsit húzom, hogy az a pici letapadás engedjen és kész! Bár ha hiába húzod akkor se jön fel, akkor lehet van szűkület :/ De akkor sem kell félni, nem gáz a műtét bőven túl lehet élni :)
2018. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!