Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület vagy rövid fék...

Gazdag Róbert kérdése:

Fitymaszűkület vagy rövid fék a ludas?

Figyelt kérdés
Álló helyzetben a fitymát a makkról pont letudom húzni viszont mögé csak akkor megy ha egy kicsit erősebben húzom ami nem fáj. És amikor a makk mögé húzom akkor sem terül el a bőr hanem felgyűrődik.
2018. aug. 9. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Részleges fitymaszkuleted van a megoldása a részleges körülmetélés mely eltávolítja a felesleges bőrt

Ehhez gyakran társul fekproblema de ezt az orvos tudja megállapítani élőben

2018. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nem létezik, hogy részleges fitymaszűkület, olvass utána, előző!

Amúgy meg ezt látatlanul mégis hogy gondolod elbírálni, Kérdező?

Mert az egy dolog, hogy leirod amilyennek te látod, de ha nem tudod a kettőt megkülönböztetni, akkor tökmind egy mit mondasz, attól még nem biztos, hogy az is, mint amilyennek hiszed, a szakember is ezért nézi meg előtte, s csak aztán mond rá bármit is!

2018. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
És még annyit, hogy a megoldása nem biztos, hogy részleges körülmetélés, nekem pl. a bemetszés volt, aki megcsinálta meg nem ijesztgetett hogy ronda lesz vagy valami, hanem megcsinálta ahogy azt kell, szép is lett és nem is szűkült vissza! A fitymafék meg teljesen más tészta, az is ludas lehet, de ez nem ugyanaz mint a fitymaszűkület, a megoldása is más, lehet orvosi vagy nem orvosi. Nekem szűkülettel együtt lett megcsinálva, és nagyon elégedett vagyok azzal a móddal, ahogy megcsinálták, felesleges lett volna metélni, igaz az urológusok mindennel ijesztgetni próbálnak, hogy a körülmetélés felé tereljenek, úgyhogy aki "csak úgy fogja magát és elmegy valakihez", azzal valószinű hogy a metélése után ugyanitt találkozni fogunk még. Pedig van más, jó megoldás is...
2018. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy körülmetéltesd magad! Ha merev állapotban le tudod huzni a fitymád fájdalom nélkül nincsen fitymaszükületed!Esetleg rövidebb a figymaféked a kelleténél amit egykis metszéssel korrigálni lehet.Nekem is anno ilyen volt,felgyürödött a bör és nehezen ment vissza a makkra de nem fájt. Amikor elmentem orvoshoz(magán),megállapította,hogy rövid a fékem.A mütét maga nem fájt 10 perc körül volt.Varrat kiesés után szabadabban mozgott a fitymám.
2018. aug. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Egy másik topikban meg lézerest mondtál előző, meg hogy 5 perc se volt az egész! Ja igen, meg hol 18/F vagy, hol 16/F, hol 17/F!

Hetet-havat összehordasz minden fitymaszűkületes topikban, amivel is csak összezavarod a kérdezőket! Ha csak trollkodni tudsz, meg se szólalj inkább!

2018. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!