Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mononukleózissal ezt mennyire...

Mononukleózissal ezt mennyire lehet?

Figyelt kérdés

20/f

Most 1 hete estem bele. Irtózatos torokfájással küszködök minden nap. De ez normális tudtommal.

Állítólag vigyázni kell nem szabad erőlködnöm nagyon hassal mert könnyen elrepedhet a máj vagy a lép. Holnap megyek ultrahangra megnézni hogy minden rendben van-e. De sztem igen mert nincs semmi fájdalmam meg semmi nagyobbodás meg semmi, normális a székletem is és eszem is normálisan. A kérdésem az hogy lehet-e ilyen betegség mellett maszturbálni amíg nem lehetek a barátnőmmel és ha szarok akkor mennyire lehet erőlködni?



2018. aug. 9. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetsz a barátnőddel?? Tőle kaptad el valszeg az Epsteinbar és/vagy Citomegalo vírust.

Nyugodtan masztizz, csak ne sulyzózz, ne emelgess, ne lovagoljon meg a csaj! Ne is feküdjön rád

2018. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészség kategóriában tessen a fiatal úr érdeklődni.
2018. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Igen rájöttem később hogy nem ide kellett volna.
2018. aug. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!