Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi társaim, ti hová rakjáto...

Férfi társaim, ti hová rakjátok a tökötöket kerékpározás közben?

Figyelt kérdés
Azelőtt nem volt gond, csak ugye 30-40 kilométer tekerés után kezdett fájni a fenekem. Úgyhogy vettem egy kitömött kerékpáros nadrágot. Sokkal kényelmesebb, leszámítva azt az apróságot, hogy a golyóimat és a farkam nem tudom hova tenni... Másnak is vannak ilyen problémái? Mit lehet tenni?

2018. aug. 9. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én leginkább az alsógatyámba.:) Nem boxert hordok, mert az pont középen vág, hanem a hagyományos fecskét. Abban elfér a csomag, és még kényelmes is. Azért 10 kilométerenként meg szoktam állni egy kicsit, hogy pihenjek én is, meg ők is.:)
2018. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy normális boxer gatyánál nincs probléma ,mert annak jó a szabása.A legrosszabbak a szűk,és fecske alsók.Abban nincs helyezkedésre mód.
2018. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne menj rövidnadrágos kerékpáros csaj után mert nem segít a helyzeten :D


amúgy én is a fecskére szavazok az összefogja a "csomagot"

2018. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén, hogy bírjátok ezt ki?

25 éves srác vagyok és egy percig nem bírom sem a szűk boxert, sem a fecskét. Bő alsót, bő nadrágot hordok, de sokszor ha már többet ülök, vagy szűkebb ruhát veszek akkor már fáj. Az a legrosszabb, ha a ruha "összefogja" a cuccot, ahogy írták. Percek múlva már fáj, állandóan matatom, igazgatom olyankor, hogy jobb legyen. Másnak nem szokott így nyomódni?

2018. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem rossz nyerged van, vagy rosszul ülsz rajta.

Előzőknek, kössz a válaszokat. Igaz nem segítettek. Nekem fecskében nem fér el, na mindegy. Erről a biciklis nadrágtól érdekelne a véleményetek. Veszek alá boxert, de maga a nadrág :) az lehetetlenség, kényelmetlen. Nem nyomja a cuccot - csak kényelmetlen, és úgy nem lehet tekerni... Fájjon inkább a fenekem, minthogy becsípődjön, meg szétrázzam a golyóimat...ha ha vicces ez az oldal

2018. aug. 11. 11:07
 6/9 anonim válasza:

Próbáltad a zselés üléshuzatot bővebb nadrággal?

Amùgy nálam az új ülés mindig bánt aztán egy időmúlva megszokom.

2018. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bringás naci alá veszek olyat amiben van betét mivel nagyon lógós zacsim van. Abban elférek és nem is fájdul meg tekerés közbe . A merevedést is eléggé takarja de én is megállok 10-15 kmenként kicsit lógatni
2018. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémát, de negyedórát röhögtem, mire neki tudtam állni a válasznak.

Én is ülőbetétes aláöltözetet használok, olyan fazonú, mint egy szűk boxer.

Nem szoktam elemezgetni, hogy ilyenkor mi merre áll vagy lóg, elvannak ott egy kupacban, ahogy a ruha összetartja.

2018. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami probléma lehet, hogy vagy nem jó méretet cálasztottál, vagy az adott gatya nem a legjobb szabású. Egy jó anatómiai kialakítású ülőbetéttől el kell, hogy férjen cerka, golyó, minden.
2018. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!