Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha csak 2-3 naponta, , megyek...

Ha csak 2-3 naponta, , megyek el'' csökken a tesztoszteronszint/termelésem, vagy ez egyálatlán egészséges gyakoriság?

Figyelt kérdés

Nem szoktam önkielégítést végezni, viszont szexelni csak 2 vagy 3 naponta szoktam, az még egészséges gyakoriság? (ilyenkor a szexet is jobban kívánom, illetve ha önkielégítést végzek kb nem is kívánom ;()


köszi a válaszokat!



2018. aug. 12. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Én minden nap elmegyek és vissza is jövök.
2018. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes. A heti 2-3-szori természetes szex a legegészségesebb. Erről van több angol nyelvű írás is. A mindennapos, vagy napi többszöri az lecsökkenti a tesztot és nem tartható hosszú távon. Ez alól pár ember kivétel lehet, de az ritka.
2018. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 János Gilján ***** válasza:
Nekem 38 évesen heti 4 az átlag, számomra ez tökéletes. Azt gondolom, hogy a heti 2-3 is okés. Hány éves vagy?
2018. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!