Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hát van egy "kis" problémám....

Hát van egy "kis" problémám. Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Merevedési problémám van már napok óta, nem tudom mi lehet az oka, előtte soha nem volt ilyen.

Voltatok már ti is így? , ha igen megoldótott ez a probléma és hogyan?

20/f



2018. aug. 12. 16:29
 1/6 anonim válasza:
28%

nekem áll mint a cövek


16

2018. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Buran válasza:

Nem használtad mostanában túl sokat? Nekem volt olyan, hogy kicsit túltoltam a masztizást és pár napig nem akart rendesen működni.


Amúgy az ilyet nem szabad félvállról venni. Lehet pszichés vagy fiziológiai oka is a dolognak.

Nem ért mostanában valamilyen trauma vagy nagyobb megrázkódtatás?

Esetleg valamilyen betegséged nem volt a közelmúltban?


23/F/m

2018. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy felfázva?
2018. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%
#2 te neked meg az agyad tiltakozik a normális válasz és gondolkodás ellen. Nekem áll mint a cövek mikr segget kell rakni.
2018. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat szexeltem mostanában es a maszti is ment de eddig soha nem volt probléma, nem ért semmilyen trauma, nem szedek gyogyszereket, lehet megeröltettem magam.
2018. aug. 13. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán fáradtság, most g*ci meleg is van, lehet a szervezeted így spórol, de ha hosszan fennáll ez a probléma azèrt menjél dokihoz, annyit nem ér, h bármi gebasz legyen a hosszabbtávon, meg vizsgáld meg magadnak a golyókat, h érzel e vmi változást bennük
2018. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!